Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megváltozott a világ? Már nem...

Gorgo 20 kérdése:

Megváltozott a világ? Már nem tudok kiigazodni a csajokon. Jól jönne pár tanács.

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, átlag magasság (178cm) (68 kilo)

Feltűnően helyes arc(ezt nem én találtam ki) és a hajamat is mindíg belövöm. Mindíg is értettem a nőkhöz és amíg suliba jártam mindíg vólt akivel kavartam

Régebben mindíg űztem a lányokat , egyik elment jött a másik, nem volt olyan hogy pangás lett volna.kb ez tartott 16 és fél éves koromig. aztán volt egy nagyobb szakítás, és akkoriban terjedt el a faeeebok. Utáltam és még most is ellene vagyok. Utálok magamról képet kirakni és nem azért mert lenne szégyellni valóm vagy nem néznék ki jól , hanem pusztán makacsságból. Ha látni akar valaki lát élőben . Meg megosztani sem szoktam semmit mert lesz@rom az egész közösségi oldalt. Az a gond hogy a mai hülyegyerek csajoknak már az a férfi akinek van ask,fmje, meg 800 képe meg millio kamu megosztás hogy ő már bejárta a világot közbe, kamu az egész emnber, Bármeik csajra ráíropk facéén néha még alra sem méltatbnak hogy elkűldlyenek a csába.

Valahogy így 20 évesen már nem fogadnak el a csajok nézhetek ki akár milyen jól, vagy lehetek akár milyen gazdag, sajnos azok a menők és azokat imádják a csajok akik pózerkodnak, kamuiznak játszák a menőt a közössségi oldalon, 3 éve nincs nórm,ális kapcsolatom, mivel megismer a csaj jól kijönnénk, majd miután látják hogy nem posztolgatok facén meg nem jelölgetes stb, már ki is vagyok dbva. Inkább örökre egyedűlmaradok, minthogy ne önmagamat adjam, mert az a facceebookozás nem én vagyok.Mikor az utcán sétálok akkor látom a jelézéseket hogy megakad rajtam a szemük, de ha kép nélkül beszélgetnék velük facén akkor már küldene el az anyámba. Megölök mindenkit ha nem változik valami PLSSS valami segítséget. Boccs a helyesírásért idegbetegvagyok már ettöl az egésztöl és figyelmetlenül gépelek.



2014. ápr. 19. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül,én semm értem őket!! :\
2014. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kicsit jobb hogy tudom más is van hasonló cipőben
2014. ápr. 19. 16:33
 3/15 anonim ***** válasza:

normális lányt keresel? mert nekünk aztán 8 mennyi pénzed van, nem kell belőtt haj meg egyéb extrák a személyiség sokkal fontosabb

de amúgy ha nem jön be neked ez a fb-os dolog, miért olyanok között keresgélsz, akik ott élik életüket? De tényleg nagy hülyeség a fb amúgy.. de nem ezen múlik, h lesz e valakid


szerintem csak rossz célcsoportból akarod kiválasztani a megfelelő személyt, azért nem megy


23/N

2014. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

20 éves lány vagyok, és én se posztolgatok kb semmit, csak néha zenét, meg lecserélem az unalmas borítóképemet, amit később újra megunok, de a profilképem is van már egy éves... stb. ha emiatt "elesek" egy jó kapcsolattól, mert más jobban megmozgatja a srácot, aki egész nap 600x posztol, akkor az nem is lett volna jó, én ezzel nyugtatom magam.

szóval tényleg nem vagy egyedül.

amúgy ha jobban belegondolok... én inkább olyanokkal vagyok jóban, akik szintén alig posztolnak, szóval a hasonlók vonzzák egymást. :)

2014. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

aranyos vagy és igazad is van:) a személyiségemmel rendben van minden sőőt az a lánc amivel magamhoz tudom láncolni a lányok szívét az enyémhez,CSak az a bökkenő hogy el sem jutok odáig jutni hogy visszaírjanak vagy rögtön valami perverznek néz mert nincs rólam 200 kép fent. De igaz is csajozni nem itt kéne hanem hozza az élet magátol, csak hát már 3 éve nem hozott magátó

l semmit :/

2014. ápr. 19. 16:41
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha a közösségi oldalakon akarsz összeszedni egy lányt, akkor ez bizony hátrány, de ha nem, akkor nem értem az ezzel kapcsolatos panaszaid.
2014. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem arról van szó hogy bárkit is föl szeretnék szedni ott, mert odáig el sem jutok, az a bajom hogy még emberszámba sem vesznek így ott, meg én a személyiségemmel akarom elvarázsolni őketnem a profilképemme, pozolgatni fozozni bárki tud meg hülyeségeket posztolni.A másik amit nem értekhogy ha már egy lányt el akarok hívni sétálni mirt kapcsol be nálluk a koptatás reflex?? miből godolja hogy akarok tőle bár mit is ,, én csak beszélgetni szeretnék erre még így is lekoptatnak ://
2014. ápr. 19. 17:03
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak pár kép van fent, már réges-rég letöröltem volna magam fb-ról, csak a suli meg a munkahely miatt vagyok fent. Gyűlölöm én is, valamint az ilyen fb-on szociálódott egyedeket, akik másról nem tudnak beszélni, csak a fb-ról. Elmegyek valakivel valahova, végig a kezében van a telefon, és 10 másodpercenként a fb-ját lesi.
2014. ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Sajnos igen, a menő taplókra bukik a legtöbb, de vannak kivételek. Én is mostanság utáltam meg a face-t, főleg a chat miatt, mert az emberek nem őszinték, és így teszik tönkre a másikat... Néha azt kívánom, bárcsak ne lenne face.
2014. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sajnos kérdező, más is jár hasonló cipőben. A lányokkal és az igényeikkel nagyon elszaladt a nyihaha mostanában, az embernek a kedve is elmegy a dologtól...
2014. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!