Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba érkezéséhez nélkülözhetet...

Baba érkezéséhez nélkülözhetetlen dolgok? Amire mindenképp szükség van és nem felesleges rá költeni mert éppen nem lesz rá szükség vagy hasonló? Szeretném ha mindene meg lenne és tartok tőle hogy kimarad

Figyelt kérdés

2014. aug. 4. 18:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Beilleszted az orrába és még körözöl is vele. De csak akkor használd, ha beteg, folyik az orra.
2014. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szilvi01 ***** válasza:
Kiságy, kiskád, kisruhák, orrszi porszi,babakocsi, hordozó.
2014. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Már sok mindent leírtak előttem. Egy biztos mindenkinek mas az igénye, ami az egyiknek alap a másiknak mar luxus kategória. Mivel mi magunknak illetve a hazunkba is csak jó minőségű termékeket vettünk, ezért nem volt kérdés a babánk is csak ezeket kapja.

Nem bántam semmit, mert a minőségi dolgokat egyszerű használni es jó ránézni!

Valakinek a babakocsi is felesleges, mert hordozza a babajat es csak autósülest vesz..szóval tényleg annyira eltérő ki milyen. A ti életviteletek milyen? Mik az igények? Aszerint dönts.

Mi egyébként mindent de mindent es azon is túl megvettünk es örömmel hasznaltuk mas meg nem az nem veszi meg ;-)

Hogy egy konkret peldanal maradjak a mammas&pappas halózsakjai tenyleg 0-6 hó között hasznalható , újszülöttkortól beleszoktatod akkor nem kell takargatni...

En Brendonban es a mammas&pappas- ban vettem mindent.

2014. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én irtam, hogy légzésfigyelöt nem használtunk, se ilyen ágyba-ágy mellé, fölé helyezhetö ketyeréket. (nem azért, mert luxus lenne, egyszerüen feleslegesnek tartottuk). viszont, amit irt az elöttem szolo, hálozsák!!! na az tényleg szuper és hasznos! (legalábbis nekünk :))
2014. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!