Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom 5 es fel honapos....

Kislanyom 5 es fel honapos. Elkezdhetem a hozzataplalast?

Figyelt kérdés

7,3 kg, az utobbi napokban rengetegszer kel ejszaka szopni,ugy gondolom, h tobb tejet igenyel. Szivesen varnek 6 honapos koraig a hozzataplalassal, de ugy latom gyakran igenyli a tejet, nem laikik jol tobb orara. Megjegyzem, hogy 4,5 honapos korai jol aludt ejszaka. kb 2szer ebredt.Anyatejes.

Elore koszonom a valaszokat


2010. jan. 12. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is akkor kezdtük. Én meg akartam várni a 6 hónapot, de a férjem így döntött :)
2010. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fotucsok ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem attól ébred fel. Az én fiam is 4 hós koráig átaludta az éjszakát és azóta ébred. Azt gondoltam, majd nem tart ki neki a tejcsi, de mióta elkezdtük a hozzátáplálást azóta is ébred. Nappal négy óránként eszik, ezért gyanítom, hogy éjjel sem az éhség miatt kel fel néha kétóránként. Vagy a foga nyilal bele, vagy én sem tudom. Egyébként szerintem elkezdheted a hozzátáplálást. Úgyis először csak almalevet meg baracklevet kap. Kitartás.
2010. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Lassan elkezdheted a hozzátáplálást,először csak gyümölcsfélékkel,és kis adagokkal.Valoszinü hogy a foga is besegit az éjszakai felkeléshez.z én babám 8 hós,és még mindig szopizik,de 6 honapos korától kezdtem etetgetni gyümölcsel.a kecskeméti alma banános nagyon finom.
2010. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezd el nyugodtan,az a 2 hét már nem számít nagyon és amúgy is kap mellé cicit.
2010. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

persze, hogy elkezdheted.

de szerintem sem az éhség miatt ébred, hanem cumizni akar.

az én babám kb. 4 hónaposan kezdte a sűrű ébredéseket, azt mondják, a foga miatt.

2010. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elkezdheted nyugodtan, mi is ilyenkor kezdtük. Bár azt olvastam, hogy akkor meg azért nem fog aludni. Vagyis a hozzátáplálás miatt. Nálunk így is volt, meg a foga is jött,meg beindult a mozgásfejlődés is... soroljam? :-)
2010. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!