Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdhetem a hozzátáplálást?

Elkezdhetem a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 hónapos, eddig csak anyatejet kapott. Nagyon fejlett és nagy baba, minden iránt érdeklődik és nagyon figyelmes. Már egy két hete észrevettem, hogy szopizások után nem elégedett, olyan mintha minőségileg nem lenne neki elég. A mennyiség biztos elég, mert egy másik kicsi is kap tőlem tejet. Érdeklődik az új ízek iránt, ezt onnan tudom, hogy múltkor megnyalta a gyümölcsöt amit ettem és kért volna még, de nem mertem adni.

Ha elkezdem a hozzátplálst, akkor hogyan csináljam? Mikor és mit adjak neki? Mennyit.

Amúgy 3 hete volt a törpe 8 kiló és 70 centi. :)


2009. okt. 21. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

elkezdheted már.

gyümilevet adj neki pár napig, aztán gyümölcsöt. 2 kk, aztán 4, aztán 8, aztán egész adagot.

[link]

2009. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi 5,5 hónaposan kezdtük. Először adj neki 3-4 kanál almát, többet úgysem fog kérni, valószínű lesz nagy fintorgás. A babámnak a golden alma jön be, az a legédesebb neki. Aztán jöhet a körte, a banán, a barack, sütőtök, répa, krumpli, gesztenye... Nekünk vagy 2 hónap volt, mire kiváltottunk egy szoptatást. 9 hónaposan állt be a napi 5 evésre. Szóval mi elég lassan haladtunk a hozzátápival, de belejöttünk.
2009. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!