Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19én volt 5 hónapos a kisfiam....

19én volt 5 hónapos a kisfiam. Elkezdhetem a hozzátáplálást? (Tápszeres)

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kezd el. Az én lányom is tápis és öt hónaposan kezdetem el. Először almalével, majd almahusi is, majd baracklé, barihusi, majd ezeket összekeverve stb.... Először csak két kiskanálnyit adjál és így emeld fokozatosan. Vigyázz az alma, répa, banán fogják a székletet, ezért jó ha barackot, szilvát is bevezeted majd, mert azok meg hajtanak és így ha a hajtósat meg a szorítósat összekevered akkor nem lesz baj. Sok sikert. 11. hós kislány anyukája
2009. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2009. márc. 22. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem, még ne kezd el. Várjál még egy hónapot, addigra készül fel a szervezete az új táplálékok fogadására, addigra lesz képes megbirkózni vele. 6 hónapos korig a tápszer elegendő.
2009. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves második hozzászóló. Hozzátok nem jár védőnő és gyerekorvos. A tápis babáknak egy hónappal előbb kell megkezdeni a hozzátápit pontosan azért mert nem anyatejesek! Tehát én is a doki és a védőnő együttes javaslatára kezdetem el. A gyerekem pedig még nem volt beteg pedig már 11. hónapos.
2009. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagy kontrázzak. Tényleg itt az idő új ízek bevezetésére, meglátod milyen kis tünci lesz a kicsi maszatos szájjal. Kellenek az új természetes tápanyagok, zöldségek, gyümölcsök.
2009. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezd el,mi 4 hótól kezdtük ,első perctől tápszeres.
2009. márc. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!