Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám elérni hogy...

Hogy tudnám elérni hogy cumisüvegből is egyen?

Figyelt kérdés
Muszáj lenne, mert nem elég a tejem, és az utolsó 2 hétben nem hízott :( De egyik cumisüveget sem fogadja el, öklendezik tőle. Amiket eddig próbáltam: BabyOno, Avent, DM-es, Nuk, Bertoni. Létezik hogy egy baba egyszerűen nem eszik cumisüvegből?

2014. aug. 7. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is pont ezzel kűzdök :( Nálunk jönnek a fogacskák (6hósan már kijött az 5.) Nálunk se fogad el semmilyen cumisüveget é s lassan ott tartunk,hogy szopizni se akar :(( Fecskendőt szoktam használni,ha már minden kötél szakad... Amúgy milyen idős a babád?
2014. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is a fecskendőt javasolta a doki, és a kiskanállal etetést.
2014. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
10 hetes lesz vasárnap. De fecskendővel hogy vigyek be mondjuk 60 vagy annál több milliliter tápszert? az nagyon sok!
2014. aug. 7. 10:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Na,egy ekkora babánál érdekes lehet fecskendőzni... Dokinál voltatok,h nincs-e szájpenésze vagy valami? Szopizni tud rendesen és akar is?
2014. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

patikában lehet kapni nagyobb fecskendőt.

Cumiból a legkisebb lyukút próbáltad? Másik tápszert sem fogad el?

2014. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Volt szájpenész de pont 2 hete mondta a doki hogy szépen elmúlt neki. Szopizni tud és akar is. Csak a cumisüveget nem tudja szopni. Amúgy úgy látom mintha szeretné mert nyitja rá a száját szépen, csak mintha nem tudná hogy kell?? Ez lehet hülyén hangzik de nem elutasító vele, csak szimplán ügyetlen, néha teljesen bekapja, hogy öklendezik tőle..
2014. aug. 7. 11:02
 7/14 anonim ***** válasza:

Próbálkozz még,ő kicsi,szerintem el fogja fogadni.

Enyém annyi idősen Aventest használt,de a 2-es méretet,amihez 2-es cumi volt.De enyém is amúgy hozzátáplálással meg megutálta és 6-8hóig már csak este fogadta el,8hótól meg semmikor már.

2014. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem már pici korától Tommee Tippee cumisüveget hasznalt. Nagyon hasonlít a cicihez. Első pillanattól ivott belőle . Mi a szelepes változatát használtuk hogy ne nyeljen levegőt es ne fájjon a hasa :)
2014. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Más formájú cumi, hisz márkán belül is többféle formájú cumi van?
2014. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ennek mind más a formája direkt figyeltem rá mikor vettem őket.
2014. aug. 7. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!