Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hónapos. Ebéd után cumisüve...

21 hónapos. Ebéd után cumisüvegből tejjel alszik el. Hogy szoktassam le erről?

Figyelt kérdés

Már csak azért kérdem mert megy bölcsibe szeptemberben. Ott nem lesz alvásnál cumisüvegből tejcsi. Azt mondták lehet cumisüveg,de ne lehet benne semmi, majd ők tesznek bele vizet.

Én is kipróbálnám vízzel de mi van van ha nem tetszik a kislányomnak?


2014. júl. 22. 20:47
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
Megszokja majd.2 éves volt a lányom mikor bölcsis lett.Beszoktatás utáni kb 2 héttel már a szekrényében volt a cumisüveg.Még kb 1 hétig ott hagytam hogy biztos ami biztos.Azóta sem volt rá szükség.
2014. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor itthon ne is váltsak? Egyből az oviban változtatja meg ezt a szokását?
2014. júl. 22. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Nalunk is az volt mint az elso valaszolonal. Bolcsiben, nagyinal nem is keri a cumisuveget. Pedig o teat v vizet kapott itthon is.

De kb 2 het alatt siman leszokott rola a bolcsiben, en is csak a biztonsag kedveert hagytam ott meg par hetig de nem kellett.

2014. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 22. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!