Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam mohón eszik cumisüvegb...

Kisfiam mohón eszik cumisüvegből. Jó ilyen esetre a Mam cumisüveg?

Figyelt kérdés

nektek bevált?

Kisfiam elalszik a cicin evés közben,így fejem is és cumisüvegből is kap..de majd megfullad evés közben ill sokat büfizik..már minden féle cumisüveget vettem,de nem vált be..Mamot még nem próbáltam..esetleg valakinek bevált??


2014. máj. 28. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk most mam anti colik üveg van! Nekem speciel ez a legjobb pedig sok üveget próbáltam w fiam is ezt szereti csak( még csak 4 hós és már a 3. Ik) pedig anyatejés volt 20- ig mostmár vegyes
2014. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam 14 hónapos és újszülött kora óta Mam-ot használunk. Anyatejhez az 1-es cumifejet vedd (de a boltokban az anticolichoz alapból 1-eset adnak), az elég kicsi lyukú ahhoz hogy lassabban kelljen ennie. Én nagyon szeretem a Mam márkát, főleg így hogy nekünk nagyon bejött. Tetszik hogy az üvege szétszedhető így nagyon alaposan el lehet mosni.
2014. máj. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!