Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mennyi ideig tárolja a...

Ki mennyi ideig tárolja a bekevert tápszert?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Semeddig
2014. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elvileg 1-2órán belül el "kell" fogyasztani. a barátnőm mondta hogy újra melegíteni sem egészséges. tehát amíg ki nem hűl...bár ki mennyire aggódos
2014. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben nem hazardirozok, ha bo fel oran belul nem eszi meg, kiontom.
2014. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem eszi meg, kiöntöm. elöre meg nem keverek be tápszert.
2014. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak eleinte kevertem be előre tápszert amikor 2 óránként evett a kisfiam éjjel is, éjszakára este bekészítettem egyet hogy amikor felsír akkor csak melegíteni kelljen. Miután visszaaludt megint bekészítettem egyet a hűtőbe.

Piciként amikor még lassan evett meg nem tudtuk hogy mennyi is kell neki, sokszor meghagyott 30 miliket, úgy gondoltam hogy max fél óra múlváig adnám neki oda, utána kiöntöttem.

Meg csináltam régebben egy butaságot, de hál isten nem lett belőle baj. 3 órás útra készültünk, előre megcsináltam a tápszert és beraktam termoszba, 2.5 óra múlva ette meg a kisfiam, később rájöttem hogy ez nagy hülyeség volt, bár az illata jó volt akkor, a kisfiamnak pedig semmi baja nem lett. Azóta meleg vizet viszek melegentartóba és akkor keverem össze ha kell.

2014. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24 óráig tárolhatod hűtőszekrényben de nem az ajtóban s 0-4 fok között.Csecsemőosztályon is így csinálják
2014. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!