Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudom rászoktatni a...

Hogy tudom rászoktatni a cumisüvegre a babámat?

Figyelt kérdés
Nem fogadja el a tejet se üvegből, se kalállal, se pohárból... Szerintetek hogy tudnám rávenni, hogy igya meg üvegből?
2010. jan. 12. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Konkrétabban mi a probléma. Eszik mást is és lehet, hogy csak a tejet nem szereti vagy még szopik?
2010. jan. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mennyi idős?

szerintem ne szoktasd rá. kisfiam se ismerte a cumisüveget.

itatópohárból iszik. igaz kellett egy kis idő mire megtanulta. ha kell neki akkor meg el fogja fogadni.

2010. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, mennyi idős a babád. Nálunk magával a cumisüveggel volt a gond, túl hosszú volt a cumija, szinte már a torkához ért. Vettem másik márkát, rövid cumival, azt rögtön elfogadta. 2 hónapos volt akkor.
2010. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 hós, anyatejes. így nehéz megoldani az orvost, a teát megitatni vele ha fáj a pocója... nem napi szinten használnánk, de heti 1x, mikor megyünk a dokihoz, védőnénihez, nagy segítség lenne nekem ha nem kéne az sztk-ban előkapnom a cicimet ha megéhezik... 3 óránkénbt eszik, így muszáj :(
2010. jan. 13. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én bizony megszoptatom, ahol érjük...

Bár az igaz, hogy SZTKba, ha nem muszáj, tényleg nem jó vinni ilyen picit...

Próbáld meg Nurofen csövével, vagy injekciós tűvel.

Az én első babámnak, ha nem volt elég meleg, nem fogadta el a lefejt anyatejet, szóval a hőmérséklet sem mindegy talán...

2010. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 óráál tovább tart egy doki vagy egy tanácsadás?? 2 hónapos babával?? Úristen, szegénykék...
2010. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen megertelek.A kislanyom 4,5hos,es nem akar cumisuvegbol inni se tejcit se tapszert. En sem tudok nehany orara elmenni mert csak cicizni hajlando. Fogytan a tejci is ugyhogy gondban vagyok...Mar vettem masik markaju cumisuveget is de az sem kell neki. Kivancs vagyok h lesz e hasznos valasz:) (bocs az offert)
2010. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a Tommee Tippee cumisüveget használjuk. Ezt mi a Brendonban vettük, de már a Tescóban is láttam. Olyan mint a cici. A hőfokra tényleg nagyon finnyásak tudnak lenni!!!
2010. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!