Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám a 8 hós babám...

Hogyan tudnám a 8 hós babám rászoktatni a cumisüvegre?

Figyelt kérdés

Még szopizik és nem fogad el semmit cumiból, a vizet is kiskanállal kell adjam neki.Próbáltam többféle cumisüvegből,pohárból, csőrös pohárból is itatni de egyiket sem falja be.

A Tommee Tippee-t azt mondják hogy jó, próbálta már valaki?


2009. ápr. 25. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mar ne szoktasd ra cumisuvegre 8 honaposan. Probald poharbol. Nekem soha nem ivott cumisuvegbol, en is szoptatom, es csoros poharbol sem iszik, viszont az en uvegpoharam nagyon tetszett neki, mert atlatszo volt, es latta benne a folyadekot. Azon tanult meg inni, mostmar mindenfele poharbol iszik (nem csorosbol, csak sima muanyag babapoharbol is). A masik, amit gyorsan megtanult, a muanyag asvanyvizes flakonbol inni. Az is tetszik neki, mert latja benne a vizet. Probalkozz ezekkel, de szerintem cumisuveg mar nem kell egy 8 honaposnak. Sok sikert.
2009. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, én se ragaszkodok a cumisüveghez.
2009. ápr. 25. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Csöröspohárra ugy szoktattam rá:paradicsomlé volt a kedvence,Kecskeméti.Nem falta be,de ha igen nem tudta osszenyomni és nem tudta hogyan is szivja.Én megszivtam és paradicsomos lett a csörike,amit megérzett ill.lenyalt.Nyügösen,de tudta neki ez kell.Véletlenül megszivta és azota abbol iszunk mindent,a vizet is.Nübi csöpögésmentes,szelepes pohár.Sok szerencsét.Bocs hogy poharat irtam de olvastam a kommentedet a cumüvegröl.
2009. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se adjál már cumisüveget neki.Az én fiam 11 hós és ő sem használ cumisüveget,igaz ő iszik csőrös pohárból főleg,hogy már tud inni egyedül is.Itthon mi is poharat használunk.Vagy tényleg jó a vizespalack,az nálunk is nagy sláger!
2009. ápr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!