Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyermekes anyukák mit...

Kisgyermekes anyukák mit szólnátok ha a párotok nélkületek, a család nélkül menne el egy 3 napos rendezvényre, úgy hogy együtt nnem voltstok sem nyaralni sem kirándulni együtt?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 18:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem biztos,h menekül.Mindenesetre a férfiaknak nehezebb munka hozzászokni a gyerekhez mint nekünk.Lehet menekül,lehet ki akart kapcsolódni a gyereksírás elől,de az is lehet nosztalgiázik.Ha aggaszt,beszéld meg vele is ne csak velünk....
2014. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Termèszetesrn beszéltem vele is erről,jobban hajlok már afelé hogy elengedemm,mert én is mentem annó szüleimmel tengerpartra,Balatonra,barátokkal fesztiválra ccsak most így már gyerekkle úgy vagyok vele h inkább akkoriban ment volna ő is csak akkor nem èrdekelte annyira sz ilyesmi
2014. aug. 9. 18:55
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ha laza vagy könnyebben átvészelitek ezt az időszakot,mintha fogni próbálod,mert akkor lehet tényleg elkezd menekülni.
2014. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Örülnék neki,hogy egy kicsit kikapcsolódik.
2014. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
63%

Jövő hétvégén megy haverokkal 3 napra Balaton mellé. Sima lazulós buli, valamelyiküknek van ott egy nyaralója, oda lemennek, aztán részegen leégnek a napon - kb ez szokott lenni az éves menetrend :)


Mondjuk az "elengedem" kifejezés engem felnőtt párkapcsolatban kifejezetten zavar, mert ez alá-fölérendelt kapcsolatokban szokott felmerülni. A lányunkat majd elengedem vagy nem engedem el helyekre, mert ő a gyerekem.

De a férjem nem a gyerekem és nem a beosztottam, hogy engedélyezzek neki dolgokat.

2014. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Többször ment is. Igaz, az mind cég által küldött út volt (külföldi kiállítás kirándulással) vagy az iskola miatt (egyetem másoddiplomás képzés) én meg itthon voltam egy illetve később két gyerekkel.

Szó sem volt arról soha, hogy ne menjen.

2014. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
51%
Az a része még rendben van, hogy elmegy nélkülünk pár napra, a párom is el szokott menni évente néhány alkalommal. Nekem nincs rá igényem, hogy nélkülük menjek, de neki van, hát férfiaknál úgy látszik máshogy működnek a dolgok, nem akadályozom meg benne. De! A család az első neki ettől függetlenül, és pontosan tudja, hogy nagyon rosszul esne nekem, ha velünk nem menne sehova, úgyhogy ilyesmi meg sem fordul a fejében, minden évben megyünk nyaralni valamerre, és többször járunk ide-oda kirándulni, várost nézni stb.
2014. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Én elengedem a páromat mindig (motoros bulikba jár), néha kicsit duzzogva, de belátom, hogy annyit dolgozik, hogy 1-2 nap kikapcsolódás kell neki. Sok mindent miattam és a gyerekek miatt adott fel (közel 25 évig szinte minden hétvégén ment valahová bulizni, motorozni), nem várom el tőle, hogy teljesen az ellenkezőjére változzon.

Viszont elvárom tőle, hogy a családjával is legyen, amikor teheti. Idén még mi sem voltunk sehol együtt nyaralni, talán majd most. Beláttam, hogy 2 nap alatt gyerekkel nem lehet nyaralni (én vittem őket külön hosszabb időre), viszont ki kell szakadni a mindennapokból neki is, különben besokall, hiszen az elmúlt 3 hónapban kb.4 szabadnapja volt. (Egyébként Ő mindig is hangoztatja, hogy nem kell neki engedély tőlem, ha tiltanám csakazértis ....)

2014. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Èn sem szó szerint èrtem,hogy elengedem,nyilván nem tilthatom meg neki.īnkább úgy hogy vita vagy sèrgődès nèlkül engrdem-e útjára:)de látom másoknál is előfordul ilyesmi,minden esetre kiharcolok egy közös kirándulást is:)
2014. aug. 10. 07:29
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha nekem is jar a szabadido nemcsak neki akkor persze menjen. Mondjuk siman mehetnetek balatonra gyerekkel is vagy kettesben, nem ertem ennek mi akadalya.
2014. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!