Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik az Allegra név?

Hogy tetszik az Allegra név?

Figyelt kérdés

Külföldön születő babának, külföldi vezetéknévhez lesz (szóval nem egy "Kovács Allegra" típusra gondolok). Szeretném, ha mindenhol emészthető lenne, itthon is, kint is, és ez az, ami nem tér el írásmódban egyáltalán, jól megy a vezetéknévhez, és mindkettőnknek nagyon tetszik.


Nektek mi jutna eszetekbe a névről?



2014. aug. 10. 22:39
1 2 3
 21/24 Quasar07 ***** válasza:
100%
Allegra Mantovani? Így egy kicsit megváltozott a véleményem, magában ez a keresztnév nem tetszett, de a vezetéknévvel együtt jól hangzik. Viszont az nem is kérdéses, hogy igen különleges név.
2014. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Így, a vezetéknévvel nagyon jól hangzik. Külföldön!

Én, idehaza, magyar vezetéknév mellé nem adnám, nem is tetszik, a gyógyszer ugrik be nekem is.


De egyébként is nektek kell hogy tetszen. Én is azt a nevet adtam a lányomnak, amit én/mi szerettünk volna, pedig volt aki le akart róla beszélni. Ellenben nekem nem azt a nevet adta anyukám, ami neki tetszett, mert anyósa, az én nagyim megvétózta, nem tetszett neki. (Nekem jobban tetszene, ha úgy hívnának, de már mindegy)

Szóval NEKTEK kell eldönteni hogy fogják hívni.

2014. aug. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi a kérdés. :))

Ha nem Kovács Allegra tipusú névről van szó, akkor nincs baj vele. Külföldi kisgyereknek jó, itthon sincs vele gond szerintem. Ha meg mindkettőtöknek tetszik és jól is megy a vezetéknevetekhez... akkor tényleg nem is értem mi a kérdés? :)))

Gratulálok a babához!!

2014. aug. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
49%

14 évesemet kérdeztem az előbb, szeretné-e, ha Allegra lenne a neve. Közölte, hogy az egy gyógyszernév.


Nekem sem tetszik.Inkább Auróra.

2014. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!