Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék a szobában kialakíta...

Szeretnék a szobában kialakítani egy kis részt ahol a kis fiam tud játszani biztonságosan, Ötletek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 13:46
 1/9 A kérdező kommentje:
11 hónapos
2014. aug. 12. 13:47
 2/9 anonim ***** válasza:

És azt hogy gondolod, hogy onnét nem fog kijönni?! Nem érti még meg, hogy ott kell maradnia!

Az egész lakást kell gyerekbiztossá tenni!

Polcokról el pakolni, csak az maradjon aki nem tesz benne kárt.

Szekrenyekre , fiókokra, gyerekzár. Tv-a falra. Szekrényeket falhoz rögzíteni!

Ablak csak bukóra nyitva ki ne essen. Sarokra sarokvedő.

Ennyi, s Szabadon jöhet mehet!

2014. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kialakíthatsz egy részt ahol szabadon játszhat, de ettől még az egész lakásban kell gondolkodnod,hogy az biztonságos legyen. Előbb-utóbb elér sok mindent, felmászik a székre, onnan ágaskodik, úgyhogy nézd át alaposan, hogy mi okozhat gondot nálatok. Nálunk a konyhafiók pl. nagy sláger volt, ott kialakítottam olyan fiókokat, amelyeket szabadon pakolhatott, a többibe kerültek a veszélyesebb dolgok és azokat lezártam.
2014. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, előbb-utóbb bejárja a lakást. Az enyém 9 hónapos, tárva-nyitva a szobája ajtaja most is, idelát, és játszik, de sose jön ki. De tudom, hogy nem lesz ez mindig így. :)
2014. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze mindenképp bababaráttá kell alakítani az egész lakást, élvédők vakdugók, esetleg gyerekzárak, veszélyes dolgokat elpakolni stb. De emellett kell egy olyan hely, ahol felügyelet nélkül is biztonságban játszhat. Nekünk alj nélküli 8 szögletes járókánk is volt! A sima járóka nagyon pici, ebben viszont hatalmas hely van,kényelmesen elfér benne a játékaival együtt. A kisfiam imádta, mindig ebbe tettem amíg feltettem az ebédet, teregettem, vasaltam, vagy valami olyan dolgom volt. Én szívből ajánlom mindenkinek!


[link]

2014. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves utolsó válaszoló pont erre gondoltam :).


A többi válaszolónak pedig a válaszom hogy a lakást biztonságosá tettem már azzal nem is volt gond .

2014. aug. 14. 10:01
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy erre gondoltál, de szó nem volt elkerítésről, ezért adtunk ilyen választ. Egyébként szívesen.
2014. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam meg akkor lehet de én erre gondoltam :)

Érdekes a másik válaszoló segített , kis részt kialakítani én elkeritve keritésel gondoltam igen .

2014. aug. 14. 13:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen :-)
2014. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!