Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szemüveges gyerekek anyukai?!

Szemüveges gyerekek anyukai?!

Figyelt kérdés
Be lehet úgy állítatni a szemüveget hogy ne csúszkáljon állandóan le a gyerek szeméről. 21 hónapos kislányom szemüveges két napja állították be de most már állandóan csúszkál neki. Vagy egy nap 5ször lekapja és ki is tágul neki. Most akkor két naponta mennem kell az optikába állítgatni. Próbálom Neki mondani hogy majd én leveszem de Ő addigra már le is kapja ( viszket neki a szeme vagy nagyon mázgás Neki és olyankor kapkodja le) Mert szerintem ez sem használ a szemének hogy állandóan tologatom neki.
2014. aug. 12. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem sokkal 1 éves kora után kellett szemüveget venni a fiamnak. Már az üzletben is tépte le magáról, ezért az eladó a Miraflex-et ( [link] ajánlotta. Ez teljesen műanyag, hátul gumipánt tartja, ami állítható. Kb. 2000 Ft-al volt drágább, de mondták, hogyha a másikat néhányszor letépi, akkor annak annyi, ezt viszont nyúzhatja! Most 23 hónapos a fiam, a szemüveg még bírja. Igaz, hogy nem sokat tudom ráadni, mert nem bírta megszokni, de mindig ő húzza le a feléről, szóval tényleg bírja a strapát! Ha nem tudsz másik szemcsit venni, esetleg megkérdezheted, hogy külön nincs-e valami gumipánt, ami odafogná a fejéhez és akkor nem csúszkálna.
2014. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én lányom nagyon bírja a szemüvegét, nem csúszkál neki és nem is veszi le. Érdekes módon a szemét is úgy vakarja, hogy nem veszi le, hanem alatta benyúl a kis ujjával.

Először nagyon nem akart próbálni sem, aztán később visszamentünk, bohóckodtunk kicsit a tükörben a szemüveg nélkül ,aztán a szemüvegben, és azóta semmi gondja, simán idegen is ráadhatta. Hagyja azt is, hogy én adjam rá és vegyem le. És én is hordok olykor itthon egy kis bóvli sötétített lencsés szemüveget, olyankor megbeszéljük, hogy mindkettőnknek van :) Próbáld ki ezt a bohóckodást, hátha bejön. Nyelvöltögetés, tátogás, ilyesmi.

2014. aug. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!