Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Husisabb babák anyukái, ti...

Husisabb babák anyukái, ti milyen pelust használtok, ami pocakban is jó és nem vág be a combrésznél sem?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2és fél hónapos, 5és fél kg, 3as (4 vagy 5-9kg) pelust használunk, jelenleg müllereset. Teljesen tökéletes lenne, kibírja az éjszakát is végig, csak elég nagy csomag van szegény lába közt.

Libero a tökéletes igazából, de az még akciósan is elég drága.

Pampers van az euro family-ben, ennek a méretnek 50 Ftra jön ki darabja. Ez lesz a következő amit kipróbálok.

Nektek melyik vált be, nagy pocakos babátoknál?



2014. aug. 13. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az en lanyom 2 hosan 6kg volt, a kezdetektol csak pamperst hasznalunk. Eleinte a premium caret utana a zoldet. Nem emlekszem, h akkoriban hanyast hordtott belole, de sosem volt gond a kakival csak parszor ha extra termes volt :-D Most 9,5 kilo es 4est hasznal.
2014. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok

A pampersnel is nagy csomag van a laba kozott reggelre:-P Ja, es nem vagott neki sehol.

2014. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Dm babylove fél évesen már 10 kg volt,pocakos,combos,de ez sosem vágott be,és nem is drága.
2014. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Félre érthetően írtam egy kicsit, bocsi. Tehát nem csak reggelre van nagy csomag, hanem úgy általában egy két pisi után is.
2014. aug. 13. 12:42
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem akkor pampers lesz a következő, amit kipróbálunk.
2014. aug. 13. 12:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 hónaposan 7,5 kg volt. Mi is Pamperst használtunk, ha jól emlékszem active babyt. Nem volt vele gond.
2014. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! 8 hetes a kisfiam és 6 kiló. Mi a zöld pamperst használjuk,abból is a hármasat. Nem vág be sehol és az éjszakát is kibírja,pedig kétszer szopizik éjjel,igaz nem teljes adagot.
2014. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
pampers zold. az a legjobb.
2014. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

pampers active baby (a zold), ami meg ennel is nagyobb, a pampers premium care, de nekunk a zolddel sincs ilyen vondunk, pedig jo nagy baba, a liberok pl a gumirozas erossege miatt nagyon csunyan bevagnak neki.


tudom, h nem mindenkinek er sokaig a penztarcaja, de napkozven surubben kellene cserelned...

2014. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom mekkora volt a babám 2-3 hónaposan de mi elejétől kezdve pampers active baby dry -t használtunk most 10 hós 12 kg most is ezt. Eddig nem volt gond.
2014. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!