Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Husisabb babák anyukái, ti...

Husisabb babák anyukái, ti milyen pelust használtok, ami pocakban is jó és nem vág be a combrésznél sem?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2és fél hónapos, 5és fél kg, 3as (4 vagy 5-9kg) pelust használunk, jelenleg müllereset. Teljesen tökéletes lenne, kibírja az éjszakát is végig, csak elég nagy csomag van szegény lába közt.

Libero a tökéletes igazából, de az még akciósan is elég drága.

Pampers van az euro family-ben, ennek a méretnek 50 Ftra jön ki darabja. Ez lesz a következő amit kipróbálok.

Nektek melyik vált be, nagy pocakos babátoknál?



2014. aug. 13. 12:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam most 2 hónapos, 6 kg. Libero comfort-ot kaptunk és Pampers sleep&play-t. Az utóbbival többször volt baleset. Egyébként dada pelust szoktam venni, nekünk bevált éjszakára is.
2014. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is husis a babám(combban és pocakban is) és ami legjobban bevált az a Libero Comfort, illetve a DM-es Babylove. A Pampers Active Babyt próbáltam, de hamar lógni kezd...:/ Ha van Beauty kártyád, akkor 50pontért nyomtathatsz 25%os kedvezményt úgy jó áron van a Libero és a Babylove is. Én nemrég vettem 2925Ftért 62dbos Liberot(3as) a kupon segítségével.. az 47Ft/db, szerintem jó! Plusz ha 150pontért kiváltod a kuponfüzetet van a végében 15%os végösszegi, így már 40%al olcsóbban jutsz hozzá...Így szerintem maradhatsz a Liberonál, ha az vált be nektek is. Ja, és nekem sehol nem hagy nyomot a babán, pedig igen csak combikás a kisasszony. :D Remélem tudtam segíteni. Ami még nagyon bevált nekünk az a lila csomagos Bella Háppy, imádtam, csak itt a közelben nem elérhető. Annak is gumírozott a dereka. Brendon honlapján is fenn van, ott lehet kapni, máshol nem tudom hol lehet beszerezni... Szép napot!
2014. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kedves 9es válaszoló!

Szerintem elég sűrűn cserélem neki a pelust,minden kaja után kicserélem, ha kakis ha nem, plusz ha bekakál akkor is rögtön csere, 3 óránként eszik.

Ez napi szinten 7-8 pelenka. Ennél sűrűbben szerintem felesleges cserélni.

2014. aug. 16. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!