Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom mi van a 10 hetes...

Nem tudom mi van a 10 hetes kislányommal?

Figyelt kérdés
Olyan 10 körül leteszem aludni mesélek neki énekelek. Éjfél körül pedig sirdogál mozgatja a lábait rugkapál és megállás nélkül pukizgat. Felveszem de az ölembe is mozgatja a lábait és megállás nélkül pukizgat! Amikor nagy nehezen visszaalszik nem telik el egy óra felébred és minden kezdödik elöröl!:( Anyatejesek vagyunk, szingli anyuka vagyok és már nagyon kimerültem. Ez a felkelés 5 hete tart.:(
2014. aug. 14. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hasfájós. Próbáltál már infacolt, espumisant? Elhagytad az étrendedből a hasfájósságot okozó ételeket? Pocakemelegítést, tornáztatást próbáltad? Olvass utána neten, rengeteg tipp, tanács van a kólikára.
2014. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kisfiam 12 hetes koráig másfél óránként kelt éjszaka, úgyhogy tudom mit érzel amikor azt írod hogy nagyon kimerültél...

Amit írsz az a hasfájás. Vannak rá gyógyszerek, Colief, Infacol stb... Nekünk az Infacol és a Mecsek baby köményes tea jött be.

Kitartás.

2014. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hasfájós babád van sajnos. Nagyon figyelj rá, hogy mit eszel, semmi puffasztót nem szabad enned, mert átmegy az anyatejbe és a baba is felpuffad tőle. De az is lehet, hogy átmeneti laktáz hiány okozza a problémát. Már vannak különféle cseppek, pl. Colief - ez pont az utóbbi problémára, Espumisan, stb., amik segíthetnek. Nálunk még csak az édeskömény tea volt.
2014. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szünt meg ez a probléma, amikortól hasra fektettem a babát - attól kezdve végigaludta az éjszakát minden gyógyszer meg egyéb nélkül.
2014. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hanyatt vagy hason altatod a babádat?
2014. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat.:) Nem nem akarok semmi gyógyszert és egyebet adni a picurnak.:) Igen mindig megtornáztatom simizem a pociját és akkoris jó nagyokat pukizik. Viszont nagyon könnyen kakil. Csak úgy nyomja. Az én étkezésemre is nagyon odafigyelek. Na ezt a hasrafektetést viszont kipróbálom.:) köszönöm a válaszokat mégegyszer.:)
2014. aug. 14. 16:43
 7/11 anonim ***** válasza:

az nagyon is jó ha pukizgat és kijön neki, nem értem ebben mi a baj, általában evés közben indul meg a bélműködésük.

és közben vag yutána jön ki minden.


amúgy akkor hasfájós, ha vigasztalhatatlanul sírna, szószerint, semmivel nem vigasztalhatóan, általában du órákban és hosszú órákon át.


sokan keverik azzal, amikor szimpla bélműködésük van, mert az is megviseli még őket

2014. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

" Nem nem akarok semmi gyógyszert és egyebet adni a picurnak.:)"

És akkor hagyod szenvedni a babád??

Ezek nem ártalmas gyógyszerek,nem adná sok anyuka és nem ajánlaná ezer orvos és védőnő!

A Biogaia az pl konkrétan csak egy probiotikum!

De te tudod!

Még csak 10 hetes a babád és már egy befordult anyuka írását láthatjuk!!

2014. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Amoy egy anyuka terhesen nem szedhet az a picinek sem biztos hogy jo a sok mellékhatás miatt! De mert én ezen a véleményen vagyok nem kell azt mondani hogy rossz anya vagyok mert nem.
2014. aug. 15. 00:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Kicsit olvass utána. Ezer meg egy gyógyszert szedhet a terhes anyuka is, pl az espumisant. Ez és az infacol nem szívódik fel, pont ez a lényege. A biogaia meg probiotikum, a fiamnak húgyúti fertőzés miatt kellett szedni, kórházban javasolták. Én biztosan segítenék a fiamnak, ha van megoldás.
2014. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!