Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mizujs a januárban fél éves...

Mizujs a januárban fél éves manókkal? Mit "tudnak" már? Mit esznek? Mekkorák? És mikor töltik a 6 hót?

Figyelt kérdés
Az én lányom most már tegnap töltötte.Állna állandóan,menne.Egyre többet gagyog.Anyatejes de kóstolgatjuk a gyümiket.ja és kb 8 kg és 68 cm.
2010. jan. 14. 01:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
tegnap volt 6 hós.....7,5 kg és 72 cm...3.50-el született
2010. jan. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam két hét múlva lesz 6 hónapos, 8 kiló és 68 centi, oda vissza forog, hátrafelé kúszik, négykézlábra áll, érti a nevét és folyton dumál, berreg és nyálbuborékot fúj, nagyon cuki :) Ülni még nem tud, csak max 1-2 percig tartja magát aztán eldől, ha ölben tartjuk, kirúgja magát. Jól eljátszik már egyedül is, amióta rájött, hogy hogyan tud helyet változtatni :)
2010. jan. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Az én manóm 8,4 kg és 68 cm.Gurulni mászni kúszni még nem tud de stabilan ül és ha megtartom a földön lépeget ill állandóan állna.A doki néni szerint nekem kell megtanitani mászni...A kislányom is hallgat a nevére és mi is elkezdtük izlelgetni a gyümiket.
2010. jan. 19. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!