Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatlan anyuka vok,...

Ben Joyce kérdése:

Tapasztalatlan anyuka vok, első gyerekem. Sírt rám, és nem tudom, h fog még valaha is szeretni, vagy most mi van?

Figyelt kérdés
Egynapos volt (most egyhetes), és felvettem, a hónajánál fogva magam fölé tartottam, ő pedig akkor teljesen nyugott volt. Ahogy felemelte és belenéztem a szemébe boldogan, elsírta magát, és sírt pár percig, de óráknak tűnt, annyira sajnáltam és nem értettem, mit rondhattam el. Nagyon mélyen sértette a szívemet, szomorú vagyok. A férjemtől is kérdeztem, de azt mondta, h ez szerinte is fura nagyon. Szerintetek? Fog valaha is szeretni engem?

2014. aug. 15. 01:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem egy gyerek kellett volna, hanem egy szobanövény, legalábbis, ami az agyi érettségedet illeti.
2014. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Tényleg éretlen korra, stílusra utal a fogalmazásod, sőt, tényleg kicsit értelmetlen is, amit és ahogy leírsz. Félretéve. Nem rosszindulatúan írom.

Kérj inkább segítséget szülőktől, rokontól, tapasztalt babás emberektől,barátoktól, szakemberektől a mindennapokhoz.Mert ha már ennyi apróság is elbizonytalanított és így megérintett téged, SŐT még a férjedet is, akkor később még nagyobb pácban lesztek, mert ez eltörpül majd mindazok mellett, ami még jöhet egy kisbabával. És jönni is fog! Legyetek felkészültebbek, nyitottabbak, ismerjétek meg inkább a saját gyereketek viselkedését, személyiségét, ne magatokkal foglalkozzatok, mert ez innentől kezdve másodlagos dolog.

2014. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket (már akinek). Egyébként 27 éves vagyok, és nem tudom mi a baj a nevemmel. Csak olyan barátaim vannak, akiknek nincs még gyerekük, csak a szúleimmel tartom a kapcsolatot a rokonok közül, de ők meg nem segítenek. Írtam, h tapasztalatlan vAGYok, nem kell egyből szidni, de "köszönöm" a tájékoztatást idiótaságomról. Persze, h nem csak itt tájékozódok, csak hirtelenjében ide is kiírtam.
2014. aug. 15. 22:12
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásbol írom,de egy napos babát, egyáltalán ne emelgesd a levegöbe. Egyáltalán ez az ötlet honnan jött ? Nem értem. Még a fejecskéjét tartani kell,nem dobálni öt. Neki sem volt kellemes azért sírhatott. Ilyet többet ne csinálj, légy türelmes, öleld magadhoz, és baj nem lesz. Sok sikert a babucihoz.
2014. aug. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
Úgy tudom,a csecsemőket nem szabad a levegőbe felemelni és onnan visszaejteni, mert károsodhatnak a belső szervei. Lehet, nem tetszett neki,hogy éppen a levegőben van. Miért nem magadhoz ölelted, akkor nem sírt volna. Vagy miért nem ringattad.
2014. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 macintosh ***** válasza:
48%
Minek szaporodik az ilyen?
2014. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért emelted ki a kérdést, mire nem kaptál még választ?
2014. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%

Megnyomja a hónaljánál

magasba emeli

és csodálkozik, hogy sír.

Ugye nem szülsz többet? Csak ez túlélje!

2014. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 zabmester ***** válasza:
100%
Azért ennyi eszed magadtól is lehetne, nem kéne arra fogni a hülyeségedet, hogy a barátaidnak nincs gyereke. Az enyémeknek sincs, de már a fiam egynapos korában sem jutott eszembe ilyen marhaság, hogy sír a gyerek, akkor nem szeret (te jó ég, ezt komolyan gondoltad?), de az sem, hogy a hóna alá nyúlva emelgessem, amikor még a fejét sem tudja tartani.
2014. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!