Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első szerelem valaha elmúlik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem valaha elmúlik?

Figyelt kérdés
Tegnap szakítottam barátnőmmel és kíváncsi vagyok, hogyha 20 év múlva látjuk egymást, akkor mit fog érezni vagy gondolni
2014. jún. 16. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:

még az utolsó is :D


2o év múlva meg azt se fogja már tudni h a világon voltál :D

2014. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Idővel minden feledésbe merül, és már csak alig alig fog eszedbe jutni aztán már csak marharitkán.
2014. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

el, hála a magasságosnak.

én pl. akibe fülig bele voltam esve kisebb koromban, már vonzónak se tartom..

2014. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ma szakítok . De sztem el . :)
2014. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem 20év múlva egy kedves emlékként fogsz a szép dolgokra emlékezni és ennyi
2014. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

sajnálom hogy szakítanod kellett vele :/

igazából én 7-8 hónapig voltam szerelmes egy fiúba. rá 4 hónapra jött egy másik fiú, aki most a jelenlegi párom. nem titkolom hogy néha néha nem gondolok az első szerelmemre, de semmit nem érzek már iránta, semmi szerelmet, semmi hiányt, vonzónak se tartom, pedig ez egy éve volt hogy szerelmes lettem belé. jelenlegi páromat vonzónak tartom, imádom őt, nekem ő az egész világegyetem, nem kell senki más csak ő :)

Én úgy gondolom hogy igen, elmúlik az első szerelem, mert a mai világban alig alig van olyan akik 60-70 évig házasok... Szóval igen elmúlik egyszer az első szerelem :)

2014. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!