Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El fognak múlni valaha ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fognak múlni valaha ezek az érzéseim első nagy szerelmem iránt?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Nagyjából 2 éve megismerkedtem egy fiúval. Nem beszéltünk túl sokat, mégcsak a kinézete se jött be különösen, de hihetetlenül beleszerettem. Azt vettem észre, hogy én sem vagyok közömbös neki, de elképesztő akaratosságom és nyomulásom szerintem elijesztette, ezért nem alakult ki semmi. Nagyjából másfél évig szenvedtem, próbálkoztam kétségbeesetten, de egyre inkább eltaszítottam magamtól, végül már nemis beszéltünk. Ez szép lassú folyamat volt, nem hiszem, hogy egyáltalán feltűnt volna neki. Elhatároztam, hogy egy utolsó "esélyt" adok magunknak, úgy tűnt érdeklődik, nagyon boldog voltam. A találkozót vártam, de nem történt meg, mivel mindenféle ok nélkül megint elutasítóvá vált, kerülte a beszélgetést velem, még le is tiltott MSN-en. Ekkor döntöttem úgy, hogy lezárom a dolgot, összejöttem egy fiúval búfelejtésképp, de nem lett jobb. Nagyjából 4-5 hónappal ezután megismerkedtem a jelenlegi barátommal, akivel 1 éve vagyunk együtt, boldog vagyok és szerelmes. De akárhányszor meglátom az első fiút valahol, vagy meglátom bejelentkezni MSN-re, elfog ugyanaz az érzés, mint régen, izgulni kezdek, órákat gondolkozom miképp tehetem rá a legjobb benyomást, stb. Ha tudom, hogy olyan helyre megyek, ahol összefuthatunk, ösztönösen is azon kezdek gondolkozni, miben tetszenék neki a legjobban. Még mindig szeretném? Mit tegyek? Sajnálom a barátomat, mert nekem nagyon rosszul esne a helyében (nem tud erről, csak annyit, hogy régebben szerelmes voltam belé), de nem tudok mit kezdeni ezekkel az érzésekkel.

Hosszú voltam, bocsánat, de remélem tud valaki segíteni, esetleg tapasztalatokat írni. Köszönöm.


2009. febr. 25. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez valahol teljesen természetes, minden lánynak van egy "első szerelme". Nyugodtan elmondhatod szerintem a barátodnak, ha látja rajtad, hogy ez téged zavar, és nagy dilemmát okoz, akkor talán segít megoldást találni. Meg ha tudja, hogy úgysem csalnád meg vele, akkor nem hiszem, hogy nagy ügyet csinálna belőle.

Nekem is van egy "első szerelmem", mindigis plátói volt a kapcsolatunk, én neki csak egy barát, egy "hugica" voltam, ő nekem annál több. Fiatal lányka koromban mindig beszélgettünk, mindig meghallgatott, jó tanácsokkal látott el, aztán ő is eltűnt egy hosszabb időre... Már jó ideje nincs köztünk intenzív kommunikáció, de még ma is elgyengülök, ha meglátom, és elkezd hevesebben dobogni a szívem, pedig már rég lezártam magamban ezt a korszakot, és nem vagyok belé szerelmes, meg itt van nekem a Kedvesem is, akit nagyon szeretek.

Szerintem ez nem szokatlan, és ne ijedj meg tőle! Nézz szembe a félelmekkel :)

Tudom, nem nagy segítség, amit most írtam, de legalább tudod, hogy nem vagy egyedül :)

2009. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, többet segítettél, mint gondolnád!:)

A további válaszokat is örömmel fogadnám.

2009. febr. 25. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy nem szabad beleesni ugyanabba a hibába, mint anno. Szerintem kerüld azt a srácot, vagyis persze ne feltűnően, de nem kell vele beszélgetni, csak ha összefuttok vagy vmi van. Szerintem ennyi a lényeg. És hogy tudatosan ne álmodozz róla. És nem vagy szerelmes belé szerintem, csak nagyon idegesít, hogy nem kaptad meg. Nyugi...
2009. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!