Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nincs megfelelő körülmény,...

Ha nincs megfelelő körülmény, akkor soha nem fog tudni fordulni hasról hátra, meg vissza?

Figyelt kérdés
a kiságy kicsi ehhez, a nagyágyunk összevissza lejt, meg puha, totál belesüpped, a padlóra meg nem teszem le, mert szőnyeggel is túl kemény
2014. aug. 15. 22:06
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

a kiságyban néztem, ahogy pl hasról oldalra fodul már neki is dől a rácsnak, szóval bból nem lesz ott hátonfekvés soha

meg fordítva amikor hason van,oldalra megy, de tovább már nem tud gurulni, mert felfogja a rács

volt, hogy nem az ágy közepére tettem a babát, hanom oldalra, de van egy enyhe púp az egész közepén a légzésfigyelő miatt, így a közepe felé "borulna" de mindig visszadől hátra


a habtapit leglább nem tudja gyűrögetni, meg a szájába venni, csak folyik rá a kilóméter hosszú nyála :)volt, hogy raktam már le a paplanját is, de annak is van markolható anyaga, azzal meg nem magát húzza fel, hanem a takarót húzná magára (ezzel a markolászással, mintha kapaszkodni szeretne fordulásnál)


amikor én meg alul takarítok és mászok minden alá, vagy tv-s szekrényben alul keresek valamit, nekem már ennyitől feltöri a térdem, földön ülve sem lehet megmaradni párna nélkül

2014. aug. 16. 09:05
 22/33 anonim ***** válasza:
74%

Azért kiváncsi vagyok, mit csinál egész nap a gyereked. És te, hogy nem érsz rá a habtapit összerakni?!

Csomagold vattába a gyereket, az lesz a legjobb!

Biciklizni ugye sose fog? Meg fára mászni? Csak sétál veled szigorúan kézenfogva (ha megtanul járni persze), de ha kő van a járdán, azt nagyívben kikerülitek.

2014. aug. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
napi szinten ki-be rakosgatni, nálunk nem jó, mert ott megyünk mi is(kicsi a lakás)szóval letenném 10-20 percre, amikor alszik felszedném, utána megint és megint
2014. aug. 16. 09:09
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
oh ez a babákat nem zavarja, igen, nekünk felröti a térdünket, de hidd el neki nem fogja :D ne aggodj ennyire, tedd le nyugodtan a földre.
2014. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
80%
Az en lanyom a kertben maszik meg a beton jardan, semmi baja nincs. Legalabb nem lesz egy nyamnyila alak:-)
2014. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, a babák ütésállók, az enyém is simán mászik a betonon, sőt, átsétál egy kavicságyon, amire én rá sem bírnék lépni, neki meg fel sem tűnik. Őt nem fogja zavarni, hogy kemény.

Polifoam+lepedő is jó egyébként. A lepedőt kicsit alá tudod hajtogatni, úgy kevésbé gyűri fel.

2014. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

hát ez gáz h nem hagyod fejlődni mert neked fáj tőle a térded... neh már beöltöztesd mert mászni fog.. szted abban h fogja csinálni a kúszást???!!


nálunk is kemény és kisebbként olyanon volt amit felraktam képet is... most meg össze vissza mászik... és nekünk is az út közepén volt el és akkor ráléptünk, és mielőtt letettem a kicsit letöröltem.. ennyi... minek kell ennyire védeni??? hogy fog homokozni??? biciklizni???

2014. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
ja és amúgy az én 6 hónapos nem épp vékony gyerekem tud forogni mászni is a kiságyban akkor neked milyen kiságyad van??!!
2014. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Tegyél le egy nagy plédet a földre. Nem kell azt mindig felszedegetni, csak ne a kinti cipőddel menj rajta keresztül.

Egyébként meg ne foglalkozz ezzel, nem kemény neki a padló. Nálunk parkett van, a fiam azon négykézlábazik rövidnadrágban. A múltkor mentem vele én is négykézláb, nekem két lépés után majd szét törte a térdem, ő meg vidáman rohan rajta.

2014. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

kiságy mozgástere 44x105

és amikor keresztbe is préseli magát akkor is csak srégan, hol a lába akad a rácsba, hol a keze, hol a fejét préseli, fentebb írtam, a fordulás miért nem megy.


amúgy letettem padlóra ma, nem megy oldalra sem és elsírja magát a sikertelenségtől

én meg lassan elképzelni sem tudom, hogy fordul egy baba egyáltalán hátróloldalra, amikor az alsó kee eleve útban van, a feneke meg visszahúza, még a lábát sem tudja átlendíteni keresztbe..

2014. aug. 17. 22:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!