Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha csak egyetlen nap lenne...

Ha csak egyetlen nap lenne hátra az életedből (te ezt tudnád), akkor mit tennél? Meglenne hozzá mindenféle körülmény, amilyen csak kell.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 12:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Kiülnék a napra, folyópartra és hallgatnám a madárcsicsergést és a vízcsobogást.
2009. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
61%
betépnék és kipróbálnám milyen érzés embert ölni :)
2009. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Lefeküdnék egy bögyös fekete nővel, kitapogatnám végre milyen tapintása van egy szilikon mellnek, esetleg azzal is lefeküdnék, sőt biztos. Elutaznék a karib szigetekre ahol a kedvenc koktélomat innám amennyit csak birok belőle miközben a tengerparton a naplementét nézném a pálmafák alatt. Este végsebességig hajtanám a kedvenc kocsimat, amivel szándékosan nekimennék a falnak.
2009. ápr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
xD
2009. ápr. 15. 12:17
 5/28 anonim ***** válasza:
98%

Karib tengeres-koktélos-sportkocsis vagyok.

És nem értem miért lettem lepontozva, szingli vagyok és megtehetem. Aki csöndben otthon akar meghalni az tegye azt, nem vetem meg érte, de én nem szégyellem hogy belecsapnék a lecsóba ha egyszer el van vetve a kocka. Aki nem tesz életében olyan dolgot amire érdemes emlékezni, akkor minek él?

2009. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

nem én pontoztalak le

szürke kezecskét kaptál, egy kicsit őrültek a vágyaid, de senki sem egyforma :D

2009. ápr. 15. 12:29
 7/28 anonim ***** válasza:
82%

én valósznüleg letépném magamról a ruháimat kirohannék az utcára és artikulálatlan hangod üvölteném: ÉLNI AKAROOOOK!!!!:D

egy nap nagyonkevés...

amúgy valószínüleg 3-4 embernek szerelmet vallanék kibékülnék akivel csak tudok, végül pedig zenét hallgatva füves cigivel a kézben várnám a halált...

2009. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%
Leülnék és megírnám az életem :) persze egy karton Martinivel a gyomromban :)
2009. ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ötven évesen végre motoroznék egy jót (jogsi nélkül) Jack Daniels társaságában, ha túlélném elbúcsúznék a szeretteimtől és bluest hallgatnék!
2009. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmet vallanék három embernek, talán az alatt az 1 nap alatt még történne is valami közöttünk. Megmondanám a barátnőimnek mennyire szeretem őket, de lenne olyan is akinek megmondanám, hogy miért olyan amilyen. Aztán a legeslegjobb barátnőmmel vagy az egyik sráccal elutaznék Görögországba, megnézni a naplementét, mialatt beteljesedik a vég.
2009. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!