Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvegyem 5000 Ft-ért a...

Megvegyem 5000 Ft-ért a használt pelenka tároló vödröt? Tartozéka a szagmentesen zárható zacsik.

Figyelt kérdés
De nem ugyanazt az eredményt érem el, ha pl. tesco-s szatyorba teszem, összecsomizom a száját, és úgy dobom ki?
2008. aug. 6. 14:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ilyen edényt venned.
2008. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem tök felesleges a használt pelenka tároló. Ha becsomagolod egy zacskóba, épp olyan jó. Ha minden nap kiviszi a szemetet valaki, nem fog szagítani a házban. Én úgy gondolom, hogy ilyenre felesleges költeni, van egy csomó más dolog, ami sokkal fontosabb.
2008. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én semmilyen pelus tárolót nem vettem,nem is szoktam becsomagolni semmibe,hanem gyakran viszem le a szemetet és pont.Egyáltalán nem büdös.
2008. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg. A boltokból, zöldséges, péksüteményes részről lehet hozni olyan téphető zacskókat, de venni is lehet kicsi kukás zacskót. Ha abba beleteszed, tökéletesen megfelel a célnak!
2008. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én inkább nylon zacsiba rakom és sűrűbben viszem le a szemetet.

Azt a pénzt inkább költsd másra, vegyél rajta pelust.

2008. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nekem van 3doboz utántöltő zacsi big pack a neve a brendonba 4990ft.szerintem marha jo ajánlani tudom.én a 2 emeleten lakom és nem viszem le minden nap.ja a három utántöltő nekem már 10hete huzza.
2008. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én megvettem, de lehet, hogy teljesen felesleges volt, majd kiderül. Mondjuk nekem a légzésfigyelő mellé volt bónuszba. Mi viszont kertesházban lakunk, az udvaron van a kuka és csak kéthetente viszik a szemetet. Lehet, hogy nálunk beválik, még nem tudom. Majd egy hét múlva kiderül...
2008. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%

Szerintem ez a jószág nagyon hasznos egy kisgyerek mellett, mivel könnyen, higiénikusan és szagmentesen tudod gyűjteni a végterméket, és elég könnyen tudod kukakész állapotra hozni, amikor megtelt.

Problémák:

-folyamatosan újabb műanyagzacskó adagolót kell hozzávenni

-ki kell tapasztalni azt a gyakoriságot, amelynél egy adott adagolóból minél több pelenkát tudj kivinni.

Természetesen a tesco-s zacskóval is megoldható, és ez az eszköz nem szükséges mindenféleképpen, tehát pénztárca kérdése a dolog...

Ja és szerintem jobban mutat egy ilyen doboz a gyerekszobában, mint nejlonzacskók:)))

2008. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Sikerült lebeszélnetek a pelus tároló vödörről. :)
2008. aug. 6. 15:15
 10/19 A kérdező kommentje:
Fedeles szemetesvödröm van itthon, majd abba dobálom a zacsikba csomagolt pelusokat. (Nem úgy gondoltam, hogy a használt pelusokat zacsiban a földön tárolom.) :) Csak gondolkodtam azon a Brendonos vödrön, mert nagyon megtetszett.
2008. aug. 6. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!