Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok járókát? Érdemes...

Használtok járókát? Érdemes venni? 3 hónapos a babám.

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Én nem fogok használni,nem sok jót hallottam róla.Szerintem anélkül is megtanul az a gyermek járni.
2010. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az első a járássegítőre gondol.Az tényleg felesleges.Járóka hasznos lehet,ha olyan dolgod van,hogy nem tudsz rá figyelni,addig beleteszed.De egyébként szerintem ha már kúszik mászi8k,nem sokáig fog elmaradni a járókában.Használtan viszont nem drága,ha olcsón hozzájutsz,szerintem vegyél egyet.
2010. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdező nem a járássegitőre vagy a kompra gondolt.... Nekünk van, műanyag-hálós, de sokat mondok ha eddig 3x volt benne a lányom, 11 hós.
2010. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló kicsit elértette...szval.Az én első fiamnál nagyon megérte,majdnem 3 éves koráig használta.A 2.fiamnál pénz kidobás volt(nagy a korkülönbség,mindent megint meg kellett venni,mert már semmi nem maradt a nagyról),mert 1 évesen 14 hósan már annyira sem tudtam beletenni,amíg kiszaladok,mert mondjuk csengettek.Sztem lutri.Megszületik a baba,és látni fogod,h milyen a természete.
2010. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:úgy akartam írni,hogy kb.13-14 hósan
2010. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi használtuk mindkét gyereknél, stop tábla alakú fapálcás, 3 szintbe állítható fekvőfelület, Brendonba vettük. Nálunk 2 szintes a ház a hálók fennt vannak, így nappaliba lennt volt a járóka, de inkább csak hemperegtek meg jobbára aludtak benne.
2010. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ó..elnézést.Tényleg félreértettem.Olyan hálós ágyam viszont nekem is van... :-/ az tényleg jó,mert én ha visszamegyek a babkocsiért a földszintre,akkor addig beleteszem,és tudom,hogy nem mászik el,nem esik le stb.
2010. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nem a járássegítőre gondoltam hanem a rácsos járókára.

Akkor még meggondolom. Kicsi a hely, de ha pisilni kell vagy ilyenek, akkor hasznos lehet majd később.

2010. jan. 14. 19:50
 9/17 A kérdező kommentje:
Viszont utazóágyunk az van. Esetleg az is elég ilyen helyzetekre? Sokan azt mondják hogy érdemes és régen anélkül el sem képzelték volna hogy meg lehet lenni, de most meg azt látom sok helyen hogy felesleges.
2010. jan. 14. 19:52
 10/17 anonim ***** válasza:

nem éri meg venni, főleg ha van utazóágyad is.

az enyém a kiságyban is csak alváskor volt, különben mindig a földön plédeken, aztán meg mászott mindenhova a lakásban.soha nem zártam be járókába.

2010. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!