Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gézengúz alapítvánnyal van...

Gézengúz alapítvánnyal van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az egészséges gyerekeimet vittem oda babaúszásra. Mi érdekelne konkrétan?
2010. jan. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kislányom farfekvéses baba volt, soha nem fordult meg, egyik lába folyamatosan a pofija előtt volt. Ez is közrejátszhatott abban, hogy most 11 hónaposan még mindin nem mászik, kúszik. Amúgy teljesen egészséges. Próbáltuk tanítgatni, nem sok sikerrel. A háziorvosunk ajánlotta, hogy ott vizsgáltassuk ki, mert jelen van gyermekorvos, gyógytornász, védőnő is, és ők majd javasolnak valamilyen terápiát. Csak nem tudom mire számítsak...
2010. jan. 18. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Fél éve járunk csoportos foglalkozásra, bár nálunk szerencsére nem volt semmi gond.Nekem nagyon tetszik és a fiam is élvezi.Vannak olyan babák, akik csoportba is járnak és egyénibe is, mert valami komplikáció volt a szülésnél vagy csak le vannak maradva a kortársaikhoz képest. Szerintem tegyél egy próbát velük! Ha valamiért nem hozza a várt eredményt, akkor még mindig elmehetsz Dévény tornára. Úgy tudom, utóbbi jelentősen drágább.
2010. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha érdekel, hogy hogyan zajlik egy csoportos foglalkozás, akkor szivesen leírom.
2010. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a részletes választ. Nagyon érdekelne a dolog. Milyen gyakran jártok, hányan vannak egy csoportban stb. Köszönöm előre is. Ha Neked jobb írhatsz prive is.
2010. jan. 18. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!