Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki kénytelen volt egy szobába...

Aki kénytelen volt egy szobába rakni másfél-két évesét az újszülöttel, mesélnétek?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva érkezik 17 hós kisfiam mellé a kistesó, bajban vagyunk, hogy eleinte hova is rakjuk a tesót. A szobánkban egy deka hely sincs, a gyerekszobába tudnánk rakni a tesót vagy max a nappaliba, de ezt nem tartom túl jó ötletnek...

Aki összerakta rögtön a két gyerkőcöt, hogy alakult az éjszaka? A nagyobb is felébredt mindig amikor a kicsi is? A nagyot mennyire zavarta a kicsi sírása?


2014. aug. 20. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Sógornőméknél is 1,5 éves mellé született a baba. Külön kellett őket tenni, mert a pici keltette a nagyot. Ágya van, napkozben mindenhol van a baba is, de éjszakára a babakocsi mózesben alszik a nappaliban. 5 hónapos, még elfér benne, napközben pedig van helye a kiságyában a gyerekszobában, illetve bárhol, ahol tud tornászni eleget.

Úgy mondta legutóbb az anya, hogy lassan költözik vissza, mert már csak pár óra az eltolódás a két gyerek között. Nekik ez így bejött.

2014. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Mellékes, de az én fiam is a babakocsiban aludt 6 hetes koráig, mert mi sem fértünk a kisággyal az elején és könnyebb is volt kezelni így a nappaliban, én is kiköltöztem hozzá, így az apja tudott nyugodtan pihenni egész éjszaka.
2014. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én direkt tettem őket így. Este nincs probléma. Első egy-két este a nagyobb fordult egyet, ha sírt a pici.

Nappal vagy a picit altatom máshol (eleinte az agyunkon) vagy a naggyal megyek addig át (sokszor együtt főzünk a konyhában)

2014. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ez a babakocsiban altatás tetszik, eszembe sem jutott. Van mózes rész a kocsihoz, eleinte aludhatna abban a nappaliban, ideiglenesen, de majd meglátjuk, attól is függ hogy milyen alvó lesz a pici.
2014. aug. 20. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 1.5 éves volt a nagy mikor jött a tesó. Eleinte bölcsőben aludt mellettem mivel szopizott így volt könnyebb, majd 4 hósan ment ő is a gyerekszobába, a nagyot nem keltette fel szerencsére.
2014. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!