Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a nővérem rosszul...

Szerintetek a nővérem rosszul neveli másfél éves kisfiát?

Figyelt kérdés

egy éves kora óta nem alszik éjjel szinte semmit, fent van, hol itatni kell, hol etetni, hol csak sír...


most 19,5 hónapos a drága, és én sokszor lakom náluk, a házukban, szóval tudom, hogy mennek a dolgok.


a kisfiú ha éjszaka kel 3x-7x, reggel kel 5-6 között, ritkább esetben fél hétkor. Utána 9 után alszik kb.3 órát. aztán alszik még 4-5 körül 30percet-1 órát.


eközben nem mennek levegőre, alig viszi ki sétálni, vagy ilyesmi. Én már mondtam, hogy szerintem többet kéne levegőre vinni, és kevesebbet altatni.


de szerintem a nővérem akkor érzi jól magát, ha a gyerek alszik.

amúgy van kertjük, de ott alig van fa.

na nem tudoms

szerintetek mit tanácsolhatnék neki?



2014. aug. 18. 10:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Semmit. Az o dolga. Bar ha olyan sokat vagy ot, epp segithetnel is neki, pl levinni a gyereket a levegore
2014. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

És ha nincs fa, akkor nem lehet kivinni a gyereket ? :)

Ne csinálj semmit, majd előbb utóbb csak rájön magától is, hogy jobban-könnyebben alszik az a gyerek, ha néha a levegőn is elfárad.


Arról meg, hogy akkor érzi jól magát a nővéred, ha a gyerek alszik, hát, éjjeli 6-7-szeri kelés mellett elhiszem, hogy a nap minden pillanatában zombi, és marhára nincs kedve sétálni. Az éjjeli kelésekre kellene valamit megpróbálni, nem tudom, a homeopátiával hogy áll, esetleg egy próbát megér. De a 6-7 kelés egy ennyi idős gyereknél már horror.

2014. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

én kiszoktam vinni sétálni, de az nem megoldás, hogy csak én viszem ki!!

annak a gyereknek kell a levegő, hát akkor hol mozogjon szegénykém!!


minden homeon túl vannak most a citromfű tea következik

2014. aug. 18. 10:46
 4/22 anonim ***** válasza:
29%
anyukád, vagy valaki más nem tudna rá hatni? Nem normális az, amit csinál.
2014. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nincs anyukánk :( rám nem hallgat, vagyis helyesel, de akkor utána sem változik semmi.
2014. aug. 18. 10:53
 6/22 A kérdező kommentje:

férje sokat segít neki, sőt... de ő nem tudja ezeket a "szabályokat"

én meg nem igazán beszélek vele, mindig olyan mogorva

2014. aug. 18. 10:54
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
hát nem tudom, akkor meg próbáld te minél többet kivinni a levegőre a gyereket. Esetleg ha egymás utáni napokon sokat kint lenne, játszana kint stb. jobban le is fáradna, jobban aludna éjszaka is. És akkor tesód is látná, hogy jót tesz neki. Vagy próbálj(atok) ismerkedni a környéken más anyukákkal, beszélgessetek velük, hátha akkor is látná, hogy ki kell őket vinni a szabad levegőre. Ha nagyon nem megy, én a helyedben próbálnék beszélni a védőnővel is, hogy kedvesen beszélgessen el tesóddal, mert ennek az egésznek csak a gyerek látja a kárát.
2014. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
szerintem nem kellene folyton mas dolcaval torodni, de ha mar, akkor pontositsunk: mennyi dot tolt a kisgyerek a friss levegon egy nap? van, amikor ki sem viszi?
2014. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

van, hogy 3 napig ki sem viszi.

és persze, ne foglalkozzunk más dolgával, de én nem vagyok idegen.

2014. aug. 18. 11:07
 10/22 A kérdező kommentje:
aztán jövök én, és megint 3 napig nem viszi ki. Ezt biztosan tudom. (sokat használjuk a skype-t)
2014. aug. 18. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!