Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hólyagfeltöltés vizsgálattal...

Hólyagfeltöltés vizsgálattal kapcsolatban szeretnék tapasztalatokat ismereteket. Hogyan zajlLIK . Nagyon fájdalmas a babának? Elsősorban kisfius anyukáktól kérdezném.

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem miért csinálnák nála a hólyagfeltöltést? Lehet, hogy nálunk is lesz hamarosan, úgyhogy engem is érdekelne a dolog. Nektek mikor akarják csinálni? Remélem nem haragszol, hogy megkérdeztem.
2010. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia

Kisfiam 4 hónapos.

Még dec-ben rutin vizeletvizsgálat során derült ki hogy fehérvérsejt van a kisfiam vizeletéban. Ami állitolag valami gyulladásra , hugyuti fertözésre utal.

Akkor voltunk az I.sz gyermekklinikán veséjével minden rendben volt. Kapott antibiotikumot.

Utánna megint volt vizeletvétel többször is és még mindig van neki fehérvérsejt hol több hol kevesebb.

26-án megyünk a vizsgálatra a klinikára.

Azért is irtam ide mert aggodom hogy hogy is zajlik , nagyon fáj-e neki . Illetve hogy teljesen tisztába legyek ezzel a vizsgálatra. De sajan nem kaptam még választ.


Nektek miért kell ?

Üdv

2010. jan. 20. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Most találtam meg ezt a kérdést. Látom, sajnos azóta se kaptál választ. Ha jól olvastam, akkor már túl is vagytok rajta. Remélem, nem volt nagyon drasztikus. Nálunk azért volt róla szó, mert a pici fiamnak volt egy vesemedence-gyulladása, és a kórházban azt mondták, hogy terveznek ilyen vizsgálatot kb. fél éves korában.
2010. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!