Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Imádom kisfiamat öltöztetni....

Imádom kisfiamat öltöztetni. Mindíg felkutatom az akciós rucikat, és veszek is ha tudok. Inkább magamtól vonom el a pénzt. Van így még valaki? Ti honnan szerzitek be a ruhákat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
:)Szintén zenész.Csak én turizok.Azzal az a baj,hogy így még olcsóbb és még többet veszek.Már nem nagyon férünk.De olyan jó program:).És tényleg nem nagy összegről beszélünk.
2010. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
már mi sem.:-)de majd kistesónak jó lesz:-)
2010. jan. 15. 10:13
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom hozzátok:).

Szintén turiba járok, sokkal jobbakat, egyedi cuccokat lehet kifogni potom pénzért,és persze nagyon jó minőség, csak tényleg így többet veszek:).

2010. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szia mén is így vagyok állandóan turizok és olyan jókat veszek tök újjak,és akárhol nézegetek nincs magyarországon ilyen minőségű és anyagú ruci mint a turiba.
2010. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is mániákusan nézem az akciós oldalakat,mindig 1-2 mérettel hamarabb gondolkodok:)

Én a teszveszen szoktam szinte mindent venni,és ilyenkor veszek több dolgot a tescoban,amikor ilyen nagy leárazások vannak.

Magamnak én se nagyon veszek semmit,én már nem növöm ki a dolgaimat:)

2010. jan. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazság szerint én néha a bababoltokban is elcsábulok.Egyszerűen nem tudok ott hagyni egy aranyos pulcsit vagy kisnadrágot.Inkább nem mentem most fodrászhoz.Pedig rám férne egy tatarozás.már május óta nem látot fodrászolló.
2010. jan. 15. 10:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok, folyton "bűnözök" :) A családom már teljesen kivan, mert a fiamnak 4 hós korára jóval több ruhája volt mint nekünk, vagy amennyit egyáltalán el tudott hordani :) Én mindig meglátok valami nagyon jó vételt olcsót, , muszáj megvenni...mert olyan édes lenne benne, meg hasonlók. :) Nagyon nehezen tudom visszafogni magam, pedig már belátom, hogy tök felesleges, mert volt olyan rucija amit jó ha egyszer sikerült ráadnom :)
2010. jan. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is turizok,4 gyerekre,úgyh mindig van "indok"hazavinni az újabb darabokat.Nyáron miután kiválogattam a fiaim pólói közül ami kicsi vagy úgysem hordják,fejenként több mint 60db maradt.:))Na ezután már a kezemre ütöttem mikor találtam valami "kihagyhatatlant",úgyh csak azt vettem ami már szinte beszél.(Konkrétan van egy pulcsijuk,ami beszél,ha megnyomjuk.:DDD)

Azt meg gondolhatják,h az ikerlányaimnak viszont semmit nem tudok otthagyni.:))Teszveszen,Vaterán a Monsoon cuccokat vadászom,mert nagyon tetszenek,abból szívesen megveszek minden különleges darabot,ha kell,ha nem.De előbb utóbb mindent rájuk adok,és ők a legcsinosabbak az oviban.:))

2010. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mármint "gondolhatjátok",valamiért magázósra sikeredett.:))
2010. jan. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, volt olyan ruhája alányomnak amit nem is hordott. Én is turkálóban veszem, de ugyanúgy a kimenős ruhának megveszem a drága bababoltosat is. Most leálltam, mert nincs pofám ennyit költeni. Jól élünk, megengedhetném magamnak, de az élettársam éjjel nappal dolgozik (munkamániás), és szégyellem magam mikor olyanokat veszek amire nincs szükség. Úgyhogy mostanában csak ábrándozok, mert minden ruhája megvan, de már dörzsölöm a kezeimet, mert tavasszal fogunk váltani 92-esre.:-)
2010. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!