Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Imádom kisfiamat öltöztetni....

Imádom kisfiamat öltöztetni. Mindíg felkutatom az akciós rucikat, és veszek is ha tudok. Inkább magamtól vonom el a pénzt. Van így még valaki? Ti honnan szerzitek be a ruhákat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 10:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi külföldön élünk és ha itt nagy leárazások vannak akkor mindenképp ott a helyem, de akkor a párom sem tud leállitani. De amitől a legjobban beindulok az az éves utcai kirakodóvásár, ott mindent eladnak a lakók amire már nincs szükségük. Vadiúj babaruhákat 50 centekért (kb 150 ft) de olyan hogy megszólal. Tavaly még csak terhes voltam és nagy pocakkal rohangáltam egész nap az utcán, de nem fáradtam el, mert "vadásztam", az egész csomagtartó tele lett gyönyörű babaruhával. Már alig várom az ideit is. Már gyüjtöm az 50 centeseket. :-)
2010. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!