Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 8 hónapos és kinőtte...

Kisfiam 8 hónapos és kinőtte a babakocsinkat,8és fél hós! Pedig 3 korig ajánlják nektek milyen babakocsitok van ami normálisabb és belefér eggy 76 cm-s 11 kg gyerek? Ilyenünk van:a lába kilóg és szűkös kabátban.

Figyelt kérdés
Http://www.bergon.hu/tkepek. Php? P_id=55&kep_id=273
2010. jan. 15. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
a linket nem tudtam megnézni, de nekünk pl. baby point soprtkocsink van, 20 hónapos a fiam, overálban simán belefér.
2010. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

bocsi 8 hónapos múlt tehát 2 hét mulva lessz 9 hónapos!csak pontosan nem tudtam hogy irjam:/

Nekünk Bergon : [link] remélem igy jó a link

2010. jan. 15. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is Begonunk van a legújabb fajta, de szerintem méretre ugyanakkora mint a tiétek. A fiam 8 hós lesz, de bőven elfér benne overálban, úgy hogy a babakocsiban még van egy bundazsák is , mondjuk ő csak 74 cm és kb. 8 kg. Szerintem a Bergonnál nagyobb babakocsit nem nagyon találsz...
2010. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!