Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babámat várom. Milyen...

Első babámat várom. Milyen cumisüveget ajánlanátok, nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a Mam vált be, a többit nem fogadta el. Én szeretem, mert könnyű tisztán tartani, önmagában fertőtleníthetó mikróban külön sterilizáló gép és folyadék nélkül. Már 10 hónapja használjuk az üvegeket, és semmi bajuk.
2014. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Tommee tippee. Nagy a szája az üvegnek, könnyű tisztán tartani, mert belefér a kezem is, így jól ki tudom mosni. A cuminak mellformája van, bár szerintem ez semmit nem jelent, a kisfiam így is cumizavaros lett. Mivel akármilyen formája van a cuminak, az üvegből mindig könnyebb kiszívni a tejcsit, mint ciciből.

Szóval, ha az a terv, hogy szoptatni szeretnél, akkor max 1 cumisüveget vegyél, csak, hogy nyugodt légy. És amig nagyon nem muszáj, ne használd.

2014. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is Mam-ot vettem a kisfiamnak, kezdetektől tápszeres volt, azonnal elfogadta a Mam-ot. Szeretem hogy szétszedhető darabokra, hogy önsterilizálós, közepes árkategóriájú és nagyon masszív anyagból van.

Egyet tört el eddig a kisfiam a 17 hónap alatt, azt is nyaralás alatt ledobta az 5. emeletről a betonra és az egyik része tört szét.

Most várjuk a kistesót, neki is Mam-ot vettem.

2014. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kb 5 éve van Nuk üvegem, ezt használtuk, nekem ezt szerette meg, de elfogadja a MAM üveget, Aventet és minden mást is. Viszont 15 hónapos korig ciciből is szopott.
2014. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Egyik sem! Egy Aventes volt ugyan, amit még a kórházi csomagban kaptam, az ki is szolgálta mindkét fiam. Az első egyáltalán nem ivott cumisüvegből, a második is csak ritkán. Csak azért írom, hogy nehogy bevásárolj egy tucat üveget, mert nem feltétlen van rá szükség. Mindkettőt szoptattam, az első 8 hónapos korában kapott (volna) először cumisüvegből inni, de nem tudta használni, ő akkor már pohárból kezdett inni, a másik hamarabb kapott, de inkább csak néha, útközben vizet ivott belőle.
2014. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

nem kell cumisüveg ha szoptatni fogsz :) remélem szoptatni fogsz, inkább e témában tájékozódj :)

aki akar, tud szoptatni, legtöbbször a tudatlanság miatt nem megy - nem feltétlen az anya tudatlansága, sokszor a kórházi egészségügyisek, orvosok, nővérek, védőnő, és gyerekorvosok tudatlansága miatt van gond. (nagy ritkán emlőprobléma és a kisbaba szopizási gondjai miatt - de ezt meg szoptatási tanácsadó dolga megállapítani)


szóval olvass a szoptatásról, ne a cumi-körkép terén nyomozz :)


jó babázást, könnyű szülést, sok tejet és jó egészséget, boldogságot kívánok :)

2014. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mind a 3 gyerekemnek Avent üvege volt, elsőre rögtön elfogadták, én is szerettem, szerintem nagyon jó, minőségi, márkás cumisüveg.

Viszont, én is mindig csak egyet vettem, egy 125 ml-est vészhelyzet esetére.

2014. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%

Inkább a szoptatásra készülj fel, akkor nem kell cumisüveg!!!

Olvass utána még a várandósság alatt, és keress szoptatási tanácsadót előre, hogy ha gond lenne tudd hova fordulj.

A LLL honlapján sok fontos infó van, A szoptatás női művészete c könyvben minden alap dolog össze van foglalva.

2014. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Jajj, nyilván mindenki tervez szoptatni, csak nyilván, ha nincs tej, akkor nincs tej! Nem kell szegény kérdezőt tukmálni! Az ő szíve-joga, hogy hogyan kívánja táplálni a babáját. Egyébként mi Tommee Tippee-set használtunk. Nem lett cumizavaros, és bár nem a legolcsóbb, de jól tisztítható üvegek. Lehet több méretben kapni (150, 260, 340 ml-eset), én a közteset javaslom. Van hozzá többféle cumifej, vannak dizájnos darabok, illetve egyszerűek és fület is lehet venni hozzájuk, ha később a baba önállóan enne és/vagy inna.
2014. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Monika87hun válasza:
Mi Dr. Bronw's cumisüveget használunk. Nekünk bevált, babócánk nagyon hasfájos és ez a fajta cumisüveg sokat javított rajta
2014. aug. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!