Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 5 hónapos lesz a...

Lassan 5 hónapos lesz a lányom és még nem forog, sem hasról hátra, sem pedig fordítva. Orvoshoz kéne vinnem emiatt?

Figyelt kérdés
Mégcsak azt sem mondhatom, hogy lusta, mert igencsak izgőmozgó, keze lába jár állandóan, valamilye mindig mozgásban van:). Csak kicsit aggaszt, hogy ezeket a dolgokat, amiket már sok ismerősöm babája ennyi idős korában tudott, vagy még hamarabb, ő még nem csinálja. Orvoshoz kéne elvinnem emiatt?
2010. jan. 15. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom meg 3 hós kora óta fordul hasra,hasról hátra,de jobb oldalra nem tud hasra fordulni,csak balra.Szerintem még korai ezen aggódni.


5 hós kislány anyukája

2010. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy, ne aggódj nincs elkésve.
2010. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is hasonló cipőben járunk.Az orvos azt mondta, hogy a földön tegyek alá egy törölközőt vagy egy pelenkát és azzal forgassam el félig úgy , hogy görgetem a törölközővel és hagyjam utána átbillenni,ezt mindennap játszuk el és majd rájön, hogy hogyan kell csinálni.Mi fejlődünk és szereti, mert játéknak fogja fel.
2010. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugalom! :) Nem kell aggódni, mert 6 hós korukig nincsenek elkésve :) Az én fiam kis híján 7 hónapos volt, amikor forogni kezdett :) Nem szükséges orvos, ha csak neked nem megnyugtatóbb. Ha nincsenek ortopédiai gondok, akkor csak türelem, nem minden baba egyforma .)
2010. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az en lanyom 5 honaposan kezdett forgolodni. Nem baj, hogy meg nem forgolodik de ha 6-7 honaposan sem kezd el oldalra sem fordulni szerintem a bisztonsag kedveert nezesd meg egy orvossal de meg nincs ok az aggodalomra.
2010. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi jarunk devenyes tornara,es igy sem fordul meg. Szerintem csak lusta. Nem hiszem h aggodnod kellene,vszinuleg nem erdekes meg neki,ezert nem is csinalja. De ha neked megnyugtatobb,jarj vele tornazni. A devenyes tornat ajanlani tudom nagyon! 4,5 hos kislany anyukaja
2010. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!