Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bántottad már véletlenül a...

Bántottad már véletlenül a gyermekedet? Borzalmasan érzem magam!

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem, egy rakás szerencsétlenség vagyok az elmúlt két napban, tegnap a lányom addig ficánkolt a kezemben, miközben tettem le aludni, hogy kicsúszott a karomból és beverte a fejét a kiságyba, ma meg pelenkázás közben kihúztam alóla a lábát véletlenül, és orrabukott. Mindkétszer olyan csalódottan és értetlenkedve nézett rám.... ugye nem hiszi azt, hogy direkt bántottam? :((

1 éves.


2014. júl. 4. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezért ne érezd magad rosszul. :) Nem direkt csináltad!!!!

Velem is előfordult már sajnos. Rosszul fogtam meg hirtelen és elesett, stb. Ez bárkivel előfordul.

2014. júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előfordul, ne aggódj! A lényeg, hogy ne lásssa, megijedsz, vagy hibáztatod magad!! Nevess, ilyenkor, humorral kezeld a helyzetett, és akkor ő sem fogja fel úgy, mintha baj történt volna. "Hoppá!! Hát ez az anya meg mit csinál veled?:):) Hát mit szól sz te ehhez?:):) Tudod, ilyen vicceskedő jó erősen intonált hangon:) Nyugi!:) És fogd meg azt a gyerkőcöt rendesen, nem fog összetörni:)
2014. júl. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. :) Az a vicces, hogy az elmúlt 1 évben egyszer sem történt ilyen, erre most egymás után két nap is sikerült rosszat tennem vele. Épp most tanul járni, rengetegszer elesik, erre tessék, még én is ráteszek egy lapáttal.
2014. júl. 4. 08:53
 4/11 anonim ***** válasza:

nálunk is megesnek

én meg úgy mentem ki vele az ajtón, hogy lefejelte az ajtófélfát(ő vízszintben volt a kezemben)

többször ahogy felveszem nem tudom miért de roppan a válla

volt, hogy megkarmoltam a lábát pelenkázás közben


én is rosszul érzem magam ezek miatt

valahol nyugtató, hogy nem vagyok egyedül

2014. júl. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok, és megint csak osztottam az észt, de a kérdésre nem válaszoltam:) Hajjaj! És még hányszor elő fog fordulni. A kisfiam néhány hetes(!) korában annyira örömködött a karomban, hogy lefejelte a fogam! Borzasztó volt. És még rengeteg apróság volt. Nagyon rossz érzés, de tényleg fontos, hogy ne csinálj ügyet belőle! Amikor nagyobb lesz, neki lesz rossz érzés, hogy te miazótta szomorú vagy, még ha csak egy pillanatra is. nagyon érzékenyek ilyesmire.
2014. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
miatta
2014. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az ajtófélfát nálunk is lefejelte már, mert nem jól mértem fel a távolságot. Egyszer pedig nem figyeltem, és megindult a beton lépcső felé. Mire észrevettem, és el akartam kapni, már borultunk mind a ketten, és beverte a fejét. Mondjuk nem annyira mintha egyedül gurult volna le, de azért nagyon bántott.
2014. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tica0121 ***** válasza:
49%
Ne aggódj, szerintem ilyen mindenhol előfordul. Én pl volt olyan, hogy VÉLETLENÜL rányitottam az ajtót a lábára, vagy addig ficánkolt amikor vettem ki a kádból, hogy visszacsusszant.... de sorolhatnám még! Ilyenkor mindig elmondom neki, hogy nem direkt volt, véletlenül. És nagyban segítene, ha picit ő is odafigyelne, mert akkor biztosan nem fordulna elő ilyesmi. Sokan azt mondják nem értik a gyerekek, amit beszél nekik az ember, de nekem meggyőződésem, hogy igen! Egyébként az én kicsim is most lesz 1 éves.
2014. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van ennél rosszabb... én szegénykémbe már kétszer is belerúgtam véletlenül (épp, hogy csak érte a lábam, nem fájt neki egyáltalán). Szerintem az sokkal rosszabb, mint amiket te írtál.
2014. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mindenkivel történik ilyen..nálunk is esett már el úgy hogy el akartam kapni és ehelyett megbillentettem és elvágódott. vagy épp fejbevertem pl. lavorral mikor vittük teregetni a ruhát, és nem láttam hogy már megint követ :)
2014. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!