Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtatok légzésfigy...

Meddig használtatok légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
Mi kölcsönözzük a légzésfigyelőt és eddig úgy tervezzük, hogy 1 éves koráig béreljük, most 9,5 hónapos a kislányom. Csak nem tudom, hogy leszek nyugodt, ha már nem lesz a figyelő, mert ha visszavisszük, onnantól kedve már nem lesz alkalom újra használni. Ki meddig tartotta szükségesnek a légzésfigyelőt?
2013. máj. 26. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi 4 hónapot használtuk.

Nekem az elején kellett míg pici volt.

Utána már tudtam nyugodtan aludni.Az elején megőrültem volna ha nincsen.

2013. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fiam 2 múlt és még használjuk.
2013. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. 6-7 hónapos korig használtuk. Utána állandóan leforgott, lemászott róla, és az meg besípolt.
2013. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

10 hónapos korától egyre kevesebbet volt hajlanadó az ágyában aludni a lányom, a miénkben aludt kb éjféltől, úgyhogy onnantól kezdve csak este 9 és éjfél között volt haszna. 1 évesen pedig nagyágyba költözött a miénk mellé, akkor meg már értelme nem volt, mert mindenfelé feküdt az ágyban...


Ha eddig nem volt riasztás, akkor már nem lesz baj ne aggódj!

2013. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Lányom 20 hónapos volt, mikor kivettük alóla, mert folyton ugrált a kiságyban és féltünk, hogy tönkre teszi. Volt pár álmatlan éjszakám, de aztán megszoktam, viszont éjszakánként ha megyek a Kistesóhoz, mindig megsimizem a Lányom, hogy minden OK e. Pedig már 2,5 éves is elmúlt. A Fiam 8 hónapos lesz, nem tervezem, hogy a közeljövőben kivenném alóla.

Nekünk sajnos a baráti körben volt bölcsőhalál.

2013. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!