Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok a légzésfi...

Meddig használtátok a légzésfigyelőt, a babátok hány hónapos koráig?

Figyelt kérdés
November 3.án lesz 6 hós a kisfiam,és elgondolkodtam,hogy érdemes-e még használni.Ha napközben alszik,akkor akkorra már nem kapcsolom be,de éjszakára még igen.Ilyen idős korban előfordulhat még,hogy elfelejt levegőt venni?
2013. okt. 26. 20:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
80%
Szia! Nekem 8 hónapos a kisfiam és még használom. Azt mondják 1 éves korig jelentkezhet a bölcsőhalál, én ezért inkább még hagyom az ágyában, így nyugodtabban alszom. Főleg most, hogy egy picit meg volt fázva és nehezebben vette a levegőt. Ha továbbra is bizonytalan vagy, talán a védőnőd tud segíteni ebben.
2013. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Természetesen én is a biztonságra törekszem,tehát nem jelent nekem gondot,ha 1 éves korig használjuk.Természetesen akkor vagyok nyugodt,ha be van kapcsolva a légzésfigyelő és látom-hallom,hogy nincs baj. :) Csak érdekelt,hogy meddig jelentkezhet a bölcsőhalál.
2013. okt. 26. 20:56
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

10 Hósig használtuk

Nem is az hogy elfelejt levegőt venni,de nekem megnyugvás volt hogy tudtam be van kapcsolva

Ha náthás vagy beteg volt méginkább nyugodt voltam..

Tán ki sem vettem volna alóla ha nemkezd el állni kapaszkodva,mert ugribugrizott az ágyában..és hát az nemtesz vmi jót az érzékelőlapnak

Szóval még hagytam volna

ÉN a helyedben még hagynám mert jön a megfázós,köhögős idő

2013. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
8 hónapos lesz,és legalább 1 éves koráig tervezem használni,de inkább kicsit tovább is.Pár napja beriasztott,nem tudom,mi volt az oka,mert mire beértem már mocorgott,lélegzett,de nagyon megijedtem.Szóval nekem megnyugvást ad,hogy figyeli őt,nem tart semeddig bekapcsolni.
2013. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 gabszem ***** válasza:
64%
kb. 15 hòs koráig használtuk.
2013. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
fèl èves koràig
2013. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kíváncsicska ***** válasza:
48%

Bocs az offért, de akik használjátok tudjátok is, hogy mi a teendő ha nem téves a riasztás?Mert ugye akkor csak pénzkidobás volt.

Én nem használtam légzésfigyelőt,mivel nem volt rá eü ok.

2013. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Mi a kislányom 13 hónapos koráig használtuk.
2013. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1 éves korig terveztem, de kb. 10 hónapos korában elromlott és akkor már nem foglalkoztunk vele, hanem eltettük.
2013. okt. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8,5hónapos a babám. Még használom, de szerintem még pár nap és elteszem, mert a legújabb szokása, hogy az éjszaka közepén feláll és elvándorol a kiságya másik végébe, emiatt nem érzékeli őt és jelez :( Pedig nyugodtabb vagyok ha használjuk, dehát...
2013. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!