Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszás, Budapest. Hol...

Babaúszás, Budapest. Hol kérnek orvosi igazolást hozzá?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 23:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

sehol :) ez egy program, olyan mint a baba mama klub vagy baba masszázs...


BHRG az egy terápia, ha valami gond van a babával, és az orvos úgy gondolja, hogy ez a megfelelő a baba fejlesztésére, akkor küld el beutalóval, de ez nem "babaúszás". ez van Bp-est a BHRG alapítványnál és a gézengúznál

2014. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az egészségi állapotáról gondoltam (fertőzések). A gyermekorvos javasolta, hogy olyan helyre vigyük, ahol kérnek ilyet, mert ez jó szűrő a helyet tekintve. Ő is ad majd nekünk, hogy egészséges a gyerek, közösségre veszélyt nem jelent.


Én felnőttként is állandóan nőgyógyásznál kötök ki úszodai látogatások után, ezért féltem a lányomat, nehogy pár hónaposan ő is hüvelyfertőzést kapjon az uszodai víztől. (anyám is ilyen, feltételezem, lehet genetikai hajlam mögötte)

2014. aug. 25. 23:41
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ismert mozgásfejlődési betegsége nincs, bár nemsokára visszük neurológiára (nem könyököl, hanem maga mellé feszíti a karját) - ha nincs is baja, ártani biztos nem fog neki egy kis mozgás. A vizet amúgy is imádja, szerintem tetszene neki.
2014. aug. 25. 23:42
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi egy kobanyai kozusziban kezdtuk...kertek igazolast..de a viz undorito volt.ketszer voltunk....most mar a stilianos babauszodaba jarunk.itt nem kernek igazolast.de eg es fold az uszoda es a foglalkozas is....nezd meg a honlapjukat.mi nagyon szeretjuk.klormentes viz van.es ez csak babauszoda.dunakeszin es rakosszentmihalyon van.
2014. aug. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mi is a stilianosba jártunk, most pedig nagytarcsai kisfókába. Mindenhol kértek igazolást. Nem csak a fertőzéses betegségek miatt, hanem, hogy a gyereknek ne legyen keringési zavara.


Még egy tanácsot remélem megengedsz. Ne vidd olyan helyre, ahová a szülőkön kívül más felnőtt is bemehet. Tehát mondjuk egy uszodába, ami időnként gyermek usziként működik, de amúgy bárki bemehet a vízbe.

2014. aug. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,mindenhol.ez a feltétel,ill azt hiszem,hogy betöltött 3 hónap,meg ...a kilót nem tudom.melyik kerület??
2014. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Újpesten vagyunk, de fővároson belül szinte bárhova tudunk menni, ha messzebb van csak jó minőségű uszoda. Valószínűleg többnyire a férjem vinné. Egyébként ha úgy alakul, hogy ketten megyünk, akkor külön díjat kell fizetni, ha mondjuk én a medence széléről nézném néha? (A vízbe a fent említett okok miatt nem szívesen mennék be, illetve a legtöbb helyen énekeltetnek is, azt szintén nem szívesen csinálnám, nálunk csak a férjemnek van értékelhető énekhangja.)
2014. aug. 26. 09:51
 8/17 anonim ***** válasza:

Mi a Camponához járunk.tiszta a víz, bár érezni rajta a klórt. én is fogékony vagyok a fertőzésekre, de 3 év alatt soha nem volt gondom, pedig terhesen is jártam.csak babának és szüleiknek van az a medence, kérnek orvosi igazolást.

itt nincs ének, a vízben max felnőtt lehet a babával. más a partról/lelátóról nézheti.

2014. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Stilianost en is nagyon ajanlom, mi oda jarunk. Nem klorral fertotlenitenek, gyonyoru az uszoda, nagyon kedvesek es rugalmasak. Igazolast nem kernek. A medencet semmilyen mas celra nem adjak ki, csak es kizarolag babauszast tartanak benne. Az ara kicsit borsos,de biztosan kijelenthetem, hogy megeri.
2014. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem kértek a stilianosba igazolást (XVI. ker), másfél éve. Újpest amúgy 15 perc innen a 0-on.
2014. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!