Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszás, Budapest. Hol...

Babaúszás, Budapest. Hol kérnek orvosi igazolást hozzá?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 23:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
jó,hogy megkérdeztem,mert mi is Újpesten vagyunk-ott két helyen van,az aquaworld-ben-és az új uszodában is van-biztos találsz infókat róla
2014. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, a dunakeszi stilianosba jarunk, nekunk csak ala kellett irni egy papirt, hogy nincs fertozo betegsege a babanak, illetve az oktato tett fel kerdeseket, hogy pl. volt-e legzeskimaradasa stb.
2014. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi pedig a rakosszentmihalyi stilianosba jarunk ott is ugy van h az alairasoddal igazolod h nem beteg a gyerek...
2014. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hmm.. olyannak jobban örültem volna, ha kérnek igazolást (szülő ugye vagy igazat mond, vagy nem...), de akkor a dunakeszit megpróbáljuk majd.

Van ott férfiöltöző, a férjem is meg tudja oldani, hogy míg ő átöltözik, a babát is el tudja látni? Tápszeres, úgyhogy az etetéséhez sem kellek feltétlenül én.

2014. aug. 26. 21:42
 15/17 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Irtam neked privit, de rosszul irtam benne a honlapjuk cimet. Helyesen www.sbu.hu
2014. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen.mndent meg tud egy szemely is csinalni.tiszta hely,a kozos jarokaba is beteszem a gyereket pedig en eleg finnyas vagyok az ilyenre..:-)
2014. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja es a mi csoportunkban 7en vagyunk ebbol 1 max 2anyuka a tobbi apuka.!!:-)
2014. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!