Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki még nem oltatta be magát...

Aki még nem oltatta be magát újinfluenza ellen, tervezi hogy mégis beadatja?

Figyelt kérdés

Fél éves a fiam, nincs nagyobb tesó, tömegközlekedést nem használunk, apa, nagyszülők be vannak oltva. Úgy gondoltam nem járunk úgysem közösségbe, de döbbenten hallgatom a híreket, hogy nem igazán cseng le ez a téma.

Most akarok elkezdeni Baba-Mama klubba járni, és elgondolkodtam, mégis lehet érdemes még beadatni az oltást. Vagy már hagyjam?


2010. jan. 16. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem tervben sem volt az oltás, most sem és a jövőben sem fogom, sem magamnak sem a gyerekemnek beadatni.
2010. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor lesz védve, ha szoptatod, nem? Egyébként apa is hordozhatja, tehát hazaviheti a vírust.


Jön az újabb hullám, és ősszel-télen is várható folytatás.


Én is gondolkozom rajta egyébként :)

2010. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem.Egyetértek az elsővel!
2010. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szoptatom a fiam.
2010. jan. 16. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek az első anyukával. Nem adattam be és nem is fogom.
2010. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Eddig sem és ezután sem. Egyikünk sem kap oltást.

Semmilyen influenza ellen.


OFF:

Csak egy javaslat.

Heti 1 nap legalább kapcsoljátok már ki a TV-t, rádiót, neten a híreket, újságokat! Kész felüdülés az idegeknek és az agynak, hogy nem kell a média baromságait hallgatni.

2010. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
NEM.
2010. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xStefix ***** válasza:

Én sem. 23 hónapja szoptatok és sem a lányom, sem a férjem, sem én nem vagyok beoltva, nem is leszünk.

Akit érdekel, még egy nagy adalék a H1N1-témához:

[link]

És egy tipp, ami a fenti honlapon is olvasható: a D3-vitamin hatékonynak tűnik az influenza megelőzésére.

2010. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én tervezem, nekünk javasolta az orvosunk. Azt mondta, jobb, mivel egyre többen kerülnek gépre. Tudod, nem én akarok lenni a következő szenzáció a tv-ben, h megint gépre került valaki.

A nagyfiam, anyám, meg én is már novemberben be lettünk oltva.

2010. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!