Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babámnak a doktornö be...

1 éves babámnak a doktornö be akarja adni az újinfluenza elleni oltást, mit csináljak, megengedjem? Van aki beadatta ilyen pici babának?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én bizti nem oltatnám be...szoptatsz még?Mert ha igen és te beoltatod magad akkor ő is védve van...
2009. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen szoptatok,de én sem oltattam be magam.Viszont itt azt olvastam szoptatosan sem jó beadatni mert átmegy az anyatejen keresztül.Mitévő legyek?
2009. nov. 30. 12:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne engedd. Miért akarja?Jár közösségbe?
2009. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Röviden: Ne oltasd be magad,mert ha főleg még szoptatsz akkor bizony a Baba is "kap" belőle.Én nem oltatnám be magam,de ez az én véleményem.És még annyit zárásul,hogy az Ő kis immunrendszerét tenné tönkre!Ugye ezt nem akarod?
2009. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia én beoltattam magamat is és 14,5 hónapos kisfiamat is. Semmi mellékhatása nem volt.Nekünk is ajánlotta a doktornő és én hallgattam rá.Mondjuk én az összes nem kötelezőt is beadattam neki.inkább egy kis szuri mint pár hét kórház szerinte.


14,5 hónapos baba anyukája

2009. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is beadattuk!14 hónapos
2009. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne engedd, mi magunkat sem oltattuk.9 hós a kisfiam.
2009. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egy oltás miért tenné tönkre az immunrendszerét? inkább épp hogy fordítva...mint a többi oltás is. amúgy az anyatejjel nem megy át a hatóanyag, csak az anya által termelt ellenanyagok, ami hazsnos. Én beoltattam magam és még szoptatok, kutya bajunk. 11 hós.
2009. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebben mindenkinek saját maga kell dönteni, és ez a legnehezebb. Ha orvosok más véleményen vannak, akkor mi honnan tudjuk, mikor teszünk jót?
2009. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!