Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hajnali 4-5 fele ebred...

Akinek hajnali 4-5 fele ebred a gyermeke (7hos) es az istenert se alszik vissza, azzal mit csinaltok?

Figyelt kérdés

Fozni nem tudok, mert mindenkit felkeltek a 'csattogasommal'.

A nagylanyom (3eves) kulon szobaban alszik, de a kicsi mellettibe.

A ferjem sokat segit, de rendszerint megy a hiszti, stb...kezdem kisse unni mar.


Ilyenkor megetetem a picit es visszarakom az agyaba, hogy nezelodjon, jatszon. Egy darabig (max. fel ora) csendben van, de utana elkezd sikongatni, stb.


A lakas kialakitasa sajnos olyan (panel), hogy barmit csinalok, mindenkit felkeltek.


Gondoltam ra, hogy ilyenkor lemegyek setalni vele.


2014. aug. 28. 06:25
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Én nem szoktatnám rá a hajnali sétához,könnyen rendszer lehet belőle.Egy időben a lányom is 5kor kelt,szerintem lehet pont 7hó körül ő is,aztán idővel leszokott.Este ha egy órával késöbb teszed le,akkor is kel?Megértem hogy senkit nem akarsz felkelteni,de most azért ne te száműzd már magad a lakásból...Egyébként azt mondják,aki fáradt az bárhol elalszik.Párom tud aludni a majdnem 23 hós lányunk mellett,pedig ebben a szobában ténykedünk napközben,ami a hálónk is.

Vannak rossz alvó gyerekek egyébként,ha ez nem fog változni,úgyis hozzá kell szokniuk,mert lesz ennél még sokkal zajosabb is.

2014. aug. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
leszokott róla*
2014. aug. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet,borzasztó rossz alvó a lányom, egész éjszaka is csak 1-1 órát alszik nyugodtan,hajnalban pedig már teljesen felkel. Azt mondták ez most egyiylen időszak,és ki kell bírni. Mostanában hűvös van reggel, én nem vinném sétálni a gyereket kora reggel. Sajnos ez türelem-játék. Nem tudtok mit csinálni.Reméljük hamar átmegy rajtuk ez a nem alvás.
2014. aug. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van erkély , tedd ki babakocsiban. Kiskorunkba anyukank még télen is ott altatott, jó levegőn amúgy is jobb aludni..
2014. aug. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szegény...szerintem is próbáld meg később fektetni!

Délután alszik?

Ha pl. du 4-kor alszik 5-5:30ig és 8-9 kor fekteted, tedd du 3ra az alvást, majd 4kor felkel vagy fel 5kor. Faraszd le, ha tudod...kitartast!

2014. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nincs erkely, fsz-i lakas.

Napi 3* alszik, de neha a delutani fel ora-egy ora kimarad (mar).

Meg csak a tizorait valtottuk ki, 4 hosan mar probalkoztunk, de csak 6 hosan volt hajlando a hozzataplalasra. A nagylanyom ilyen korban mar csak napi 2* kapott tapszert.

Az ejszakat egyebkent mind a ket lanyom 3 hetes koratol ataludja.

Este 8-kor mar mennek aludni, nalunk ez alap szabaly. Ettol elterni se szeretnek. A kicsi ilyenkorra mar kellokeppen faradt. A nagynak meg rendszer es az ovi miatt kell is neki az idoben fekves.

Azon is gondolkoztam, hogy nem-e keves a tapszer?

210ml-t csinalok neki reggel-estere. Korahoz kepest elvileg ennyit kene adni. Van, hogy ez sem kell neki. Illetve, nyuglodes mire megissza.

Valamint, meg lehet, hogy kellene neki meg egy etkezesf kivaltani. Hajlando lenne ra mar szerintem, csak a tejpepet sajnos nem szereti. Delutan probalkoztam mar vele, de kopte kifele.

Kap homeopatiat a fogara. En eloterbe helyezem a homeot. Elsonek mindig azt kapnak.


Napi 5* eszik egyebkent. Aludni delelott 1-1,5 orat alszik. Delben kb.2-2,5 orat. Kiveve, ha a nagy itthon van, mert tole nem tud aludni (hiszti korszak aldasos hatasa). Delutan, ha alszik, akkor fel ora - orat.

2014. aug. 28. 08:31
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

3éves és háromszor alszik naponta? szerintem itt van a baj.

Már rég csak egyszer kéne ebéd után aludnia

2014. aug. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja bocs,most látom,hogy a kicsi alszik 3-szor.
2014. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha 8kor fekszik akkor teljesen rendben van az 5 órás kelés.

napi 3 alvás mellett 9 óra éjjeli alvás rendben van.


vagy kitolod neki a fekvést 1 órával vagy ez van, így ki nem marad egy alvás nappal.

2014. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!