Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha az egy hónapos...

Normális ha az egy hónapos kisbabám egy hónapos már átfordul a hasáról a hátára?

Figyelt kérdés

Többször előfordult, hogy hsara fektettem és átfordult a hátára.

Nem én vagy a párom, forditottuk máshogy, és nem is képzelődtem.

Erős baba, de aggaszt az is, hogy a lábait, ha hason fekszik béka pózban felhúzza.

Nem túl korai még hogy átforduljon?


2014. aug. 28. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy a lábait felhúzza, az tök normális, de az átfordulás még nagyon korai.
2014. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez még nem az a fordulás, az izmai kötöttebbek valószínű.

Az enyém is csinálta korán, de nem azért mert már tud forogni, bár én azt hittem akkor :) hanem az izmai köttöttebbek voltak, aztán jártunk tornára, végül mindent időben csinált.

2014. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, de ilyen korban még nem direkt csinálják, hanem, ha ahogy emelgeti a buksiját mocorgás közben előfordul, hogy eldől és a "lendület átfordítja"... az én babám is "átfordult" 3 naposan többször is, pedig nem egy csodababa. :)


Ezt valószínűleg abba fogja hagyni, ahogy a fej/test súly aránya kicsikét csökken és később ugyanúgy meg kell tanulnia rendesen átfordulni, mint mint minden babának. :)

2014. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont a héten mondta nekem egy Dévény-tornász, hogy ha túl feszes az izomzatuk (a kis karjukban is) akkor azért fordulnak át ilyen korán. Ha aggódsz érte nézesd meg, de még túl pici, simán feloldódhat még neki.
2014. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!