Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem gyarapodik a kisbabá...

Miért nem gyarapodik a kisbabám? Nem adok neki elég ételt?

Figyelt kérdés
7 hónapos és 7,2 kg. Hónap elején volt itt a védőnő, akkor is pontosan ennyi volt. Fél éves korára sem duplázta meg a súlyát. Reggel ébredés után 100 ml tápszert iszik meg, de ezt is 2 részletben, mert eltolja magától az üveget, de utána 10-20 p múlva még megissza a maradékot.Fél 11 körül megeszik 2 reszelt barackot egy jó nagy kanál Sinemillel keverve. Ebédre főzeléket kap (hús, krumpli/rizs, zöldség/gyümölcs)ebből kb 120-150 g között eszik, utána még általában 30-60 ml tápszert megiszik. Délután 140-200 ml között iszik tápot és általában megeszik egy egész banánt. Este vacsorára főzelék ugyanúgy, utána cici és alvás. Reggelig még 4-6x cicizik (ezt nem mérem, de elég súlyos pelenkákat veszek le róla reggel). Lehet, hogy ez nem elég? Már nem tudom mit csináljak...
2014. júl. 16. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem ezen ne aggódj! Tudja a baba h mennyire éhes! Annyit eszik amennyi neki kell! Beletömni úgyse tudod ha nem kéri! Minden evésnél adj neki annyit amennyit kér! Ne a méregetésben higgy! Hanem a babádban! Tudja miből mennyi kell neki :D
2014. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális súly egy 7 hónapos babának. A lányunk 6,85 kg volt 7 hónaposan és közel sem evett annyit, mint a te babád. Már 2 éves és most sem tud megenni egy egész banánt egyszerre.
2014. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám 6,5 hónapos és ő sem duplázta meg a súlyát. Még annyit sem eszik, mint a Te babád, mert ő reggelig alszik és már régóta nem cicizik. Én annyira nem aggódom, mert mindig annyit eszik amennyi jól esik neki, erőltetni meg nem szeretném a kaját.
2014. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!