Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi esélye van, hogy...

Losonc orsolya kérdése:

Mennyi esélye van, hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kérlek ne kövezzetek meg, mivel először fordul elő ilyen nálam. A barátommal eddig mindig védekeztünk kotonnal, vettünk most is egy csomagot (3dbos). Elkezdtünk szexelni és kilyukadt az első gumi, a második is lyukas volt, és azt barátom mielőtt elélvezett volna kiszedte utána a hasára ment. Én nem vettem észre és visszaültem rá. Erre szólt hogy gyorsan szálljak le róla, leszálltam utána elmentem a wcbe és kitöröltem meg meg is mostam. Eseményutáni tablettát nem tudtam beszedni mivel nem itt laknak a szüleim és nem is itt vagyok bejelentve, tehát nem is bírtam volna dokihoz elmenni. 17 éves koromba műtöttek petefészek cisztával 9 cm-sel, azóta eltelt 3 év, és januárba voltam dokinál is, aki azt mondta, hogy ha gyereket akarok akkor vissza kell mennem hozzá, mivel sok kis ciszta van a petefészkembe. Mennyi esély van rá, hogy terhes lehetek? Kérlek normálisan válaszoljatok, komolyan mindig figyelünk ilyesmire.Köszönöm a válaszokat!

2014. szept. 1. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Nem tudsz mást csinálni, mint várni a következő menstruációig. Ha késik, akkor veszel egy tesztet.
2014. szept. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!