Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek volt tejkiütése, mi...

Akinek volt tejkiütése, mi történt?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan hogy hívják, a doki mondta hogy az anyatej miatt vannak kiütések a fiam homlokán...ez mitől van? alergiás a tejemre? ettől még szoptathatok.
2014. szept. 1. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

dehogy allergiás a tejedre.


nálunk is volt, aznap amikor én rengeteg csokit, édességet, bonbont ettem, a baba kb 3 napig tejkiütéses volt, de azt vettem észre a fürdőkrémes fürdetés mintha nyugtatná a bőrét és segítene (amit amúgy nemigen használok a vízbe, mert nagyon szárítja, legalábbis az én babám bőrét)


szóval valami olyasmit ehettél


habár a védőnőnk, meg a dokink is azt mondta, megmaradhatnak a kiütései 6 hnapos koráig is, mert sok babának megmaard


de javaslom, ha van kedved, méregteleníts, igyál több liter vizet, vagy zöld teát, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, 3 napig nagy mennyiségben, cukrokat mellőzd, meg a tésztás, nehéz ételeket pl pörkölt

3 nap és tisztulsz

2014. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen ettem csokit, kis energia kedvéért :) de köszi a tanácsot, van megint egy nagy tábla az asztalon, de akkor mellőzöm pár napig hátha jobb lesz :)

a doki ajánlotta a diófa levél borogatást és a körömvirágkrémet, naponta többször.

köszi a segítséget.

2014. szept. 1. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:

de egy kis csoki nem árt :)


csak a nagyobb mennyiség

2014. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En anyatejjel kentem es elmult... szinte minden baban kijon.
2014. szept. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyatejes babáknál gyakori. Nem kell semmit sem csinálni, lesz, hogy jobban kijön, lesz, hogy szebb lesz a kis arca, majd szépen magától teljesen elmúlik.
2014. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is volt. Nagyon csúnya, tűzpiros kiütések az egész arcán. Doktornő mondta, hogy majd elmúlik. Pár héten belül tényleg eltűnt magától, semmivel sem kentem, ugyan azokat ettem, mint addig (csokit is!), és persze továbbra is szoptattam.
2014. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!