Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes baba bölcsibe? Mi a...

8 hetes baba bölcsibe? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Unokatestvérem kisfia most 6 hetes ès 2 hèt mulva viszi a bölcsibe, mert visszamegy dolgozni. Azt hittem rosszul hallok mikor mesélte. Azt mondja ő nem bir otthon lenni a babával napi 24 órát a 4 fal között, mert neki kell a társaság. Eddig szoptatta a kicsit de már 1 hete tápszert kap, mert azt mondja el kell apasztania a tejét, mivel ugyse lesz ideje szoptatni meg fejni. Egyébként jó módban élnek..férje vezető beosztásban van egy cégnél, nagyszülők is sokat segitenek nekik...még csak hitelük sincs, sajàt hàzuk van. Unokatesóm is elég jo beosztásban van egy marketing cégnél. Szóval még az sincs hogy az anyagiak miatt muszàj visszamennie dolgozni. Nagyon meglepődtem és nem értem miért szült akkor gyereket. Èn el se tudom képzelni hogy az 5 honapos lànyomat bölcsibe adjam, ha csak nem jön közbe valami olyan dolog ami miatt elengedhetetlen lenne ez.

Nektek mi a véleményetek erről?


2014. szept. 2. 12:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%

Neki tényleg minek kellett gyereket szülni? Társadalmi elvárásból?!?!? Nem kommentálom.... de a babát végtelenül sajnálom.

Egyébként ekkora babát hol vesznek fel bölcsibe??? Nem babyszittert fogad?

2014. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem depis lett. A gyermekagyas idoszak mar csak ilyen. A kornyezetenek kene segitenie neki! Ha mar van segitsege, nem is ertem, hogy ezt hogy nem veszik eszre :( Szegeny kicsit nagyon sajnalom, nem is ertem, hogy van ilyen bolcsi, hogy ilyen koran beveszik!!!


Masfelol itt nem a penzrol van szo, bar tobbszor leirtad, hogy nem az motival. En ertem a csajt. Kerdes, hogy kinek milyen a munkaja. En feladtam azt az eletemet a babaval, es rohadt nehez volt am beletorodni ebbe! Nem akartam menekulni a baba mellol, de nap, mint nap gondoltam, hogy milyen volt. Aztan csak telt mult az ido szepen. A lanyomat is 1 eves koraig szoptattam, es 20 honaposan megy bolcsibe. 1 evesen meg elkepzelni nem tudtam, hogy beadjam! Olyan picike volt meg :D Pedig itt 1 ev a GYES utana anyuka megy vissza, gyerkoc meg vagy nagyszulokre van bizva, vagy bolcsiben van...na de nem 8 hetesen!!!

2014. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Csak halkan jegyzem meg, hogy bölcsődébe legkorábban 6 hónapos kortól veszik be a gyereket, előbb nem, úgyhogy 8 hetesen ez kizárt.
2014. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Budapest... magánbölcsődébe iratta a picit. Amugy olyat hallottam hogy hivatalosan 6 hetes kortol lehet beiratni itt Pesten a babàkat!
2014. szept. 2. 12:54
 5/28 anonim ***** válasza:
45%
Juj..ez szomorú.de azt hiszem 4 hos korban lehet bölcsibe adni. Fiam 2 hét múlva kezd,másfél evesen..navde 8 hetesen...mondjuk ha tenyleg vezető beosztásban volt...nem lehet hogy az ok,hogy most a fizetés mellé megkapja a gyedet is?
2014. szept. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mindenhol 6 hónapos kortól lehet allami bolcsodeben.
2014. szept. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
59%

Minek neki gyerek akkor? Úgy tudom hogy csak 6 hónapos kortól lehet bölcsibe vinni. Nem tudom elképzelni hogy a most 11 hónapos lányomat beadjam hogy lemaradjak dolgokról más "nevelje"

Csak a gyereket sajnálom. Párja mit mondott?

2014. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
49%
Hány éves, véletlen gyerek lett?
2014. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
51%
Melyik ez a maganbolcsi?
2014. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem véletlen lett a baba mert tervezték! Unokatestvérem 33 éves a párja 37 múlt.
2014. szept. 2. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!