Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy a fürdés...

Lehetséges hogy a fürdés kihagyása ennyire "megviselje" a 3hetes fiúnkat?

Figyelt kérdés
Tegnap este nem fürdettük meg. mióta hazajött a kórházból, azaz kb 3 hete minden nap este 7kor fürdés azt evés és alvás.
2014. szept. 3. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
És mi a probléma?
2014. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jah igen :) kikapcsolt a laptop és siettem és el is felejtettem leírni a lényeget :)

tegnap este össze vissza ébredt, nyűgös volt, éber. eddig kb 8-tól 11ig aludt, azt evett, és éjféltől 3-4ig megint aludt kisebb nyöszörgéssel, utána kaja és kissé nehezebben de elaludt. de tegnap majd óránként kelt. nem is értettem. lehet hogy a fürdés "hiányzott" neki? mert így nem evett fél 8kor, mert aludt, és kicsit korábban kelt nem 11körül...stb, tehát csúszott minden.

2014. szept. 3. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű már belerázódott a napirendbe, és az most felborult. De majd helyre jön, csak csinálj úgy mindent ahogy szoktad.
2014. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínű, mi két hetet voltunk kórházban amikor megszületett és ott úgy megszokta, hogy este 8kor fürdés, kaja, majd alvás, éjfélkor kaja és alvás tovább reggel 5ig, hogy ha hamarabb próbáltuk fürdetni, az istenért sem aludt el kilencig.

Mondjuk most már csak egyszer kel, de az este 8-ból nem enged :)

2014. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :) csak azért kérdeztem mert eddig, két napot leszámítva, ha nem is az egész éjszaka nyugis de az első felét, hajnali 2-3ig egy evéssel átalussza. de most...persze mindent úgy fogok csinálni ahogy eddig, csak ez most így alakult. de tanultam belőle :) és nem is gondoltam volna hogy ilyen piciként tud alkalmazkodni, úgy hittem hogy majd 1-2hónaposan érzi meg a napirendet.
2014. szept. 3. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!