Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan tartjátok be a...

Ti hogyan tartjátok be a babátok napirendjét?

Figyelt kérdés

9 hónapos a babám,3 hós kora óta átalussza az éjszakát,mostanában nappal kétszer alszik,délelőtt rövidebben,délután hosszabban.Reggel 7 körül kel általában,de van,hogy tovább alszik. Nem szoktam ilyenkor felébreszteni,viszont ilyen napokon utána tiszta káosz az egész nap. Minden csúszik,alvás,evés,ő meg nyűgös,nyugtalan,sírós. Ilyenkor nem alszik el délelőtt,de délre már olyan fáradt,hogy evés után a szokottnál előbb elalszik,vagy még ebéd előtt kidől,de mivel éhes,kevesebbet alszik,utána délután is nyűgös. Aztán van,hogy bealszik kora este,akkor meg az esti elalvás csúszik,és még késő este is fent vagyunk.Tudom,hogy a napirendet nem kőbe vésve kell érteni,de nem magam miatt zavar ez,hanem mert látom,hogy ilyenkor rossz napja van a babámnak is.

Mit gondoltok,ilyenkor inkább ébresszem fel,hogy menjen minden a szokott kerékvágásban?


2014. jún. 14. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, nincs egyetemes jó válasz. Minden baba más. Próbáld ki! Ébreszd fel és nézd meg, úgy milyen lesz a nap. Ki kell tapasztalnod,hogy nektek mi válik be!
2014. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Julie S ***** válasza:

Sehogy. :) Napi ket hosszabb, vagy harom rovidebb alvasra van szuksege ahhoz, hogy ne legyen nyugos. Ejjel mindig jol alszik, reggel 6-9 kozott kel. Nalunk az evesek is sokszor csusznak, ha epp ugy lesz almos. Csak erre figyelek, hogy legyen alkalma aludni, amikor elfarad. A tobbi mindig mashogy alakul.


Egyebkent, ahogy az elso is mondta, probald ki, mert minden baba mas.

2014. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!